|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна

Спортивний стрілецький клуб "Медін"

Електронна адреса Друкувати PDF
АДРЕСА
79010, м. Львів, вул. Бічна Пекарська, 5а
тел. +380(322)767803

ПРЕЗИДЕНТ
Магльований Анатолій Васильович доктор біологічних наук, професор, академік Української академії інформатики, академік Української академії наук національного прогресу, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, проректор з питань гуманітарної освіти і виховання, завідувач кафедри фізичного виховання і здоров'я з курсом лікувальної фізкультури і спортивної медицини

ВІЦЕПРЕЗИДЕНТ
Стрельбицький Любомир Володимирович, старший тренер клубу, заслужений тренер України, майстер спорту міжнародного класу, доцент

Спортивно-стрілецький клуб “Медін” було засновано 2002 року. У клубі займаються 150 спортсменів, серед яких 4 майстри спорту міжнародного класу, 18 майстрів спорту, 30 кандидатів в майстри спорту та понад 100 спортсменів масових розрядів. Серед тренерів -– заслужений працівник фізичної культури та спорту, 2 заслужених тренерів України, 3 майстри спорту міжнародного класу. Методичну та наукову роботу в клубі проводять доктор наук, 4 кандидати наук.
За час діяльності клубу є певні досягнення. Студентська збірна зі стрільби з лука у складі майстрів спорту Олени Волкової, Оксани Сидорук, Олени Темнової, Христини Дідик стала чемпіоном Універсіади України серед жінок. Чоловіча збірна у складі Володимира Блищака, Сергія Лозинського та Дмитра Стрельбицького стала срібним призером “Універсіади” України.
За 2003-2004 рік підготовлено 5 майстрів спорту серед студентів та 2 майстри спорту серед спортсменів-інвалідів з ураженнями опорно-рухового апарату, які займаються та проходять реабілітацію в клубі. Чоловіча збірна неповносправних спортсменів у складі майстрів спорту міжнародного класу Романа Гутника, Сергія Атаманенка та майстра спорту Ореста Гордона стала срібним призером Чемпіонату світу 2003 року.
Жіноча команда, до складу якої входять майстри спорту міжнародного класу Олена Струк, Галина Федечко та майстер спорту Богдана Микитенко, стала срібним призером Чемпіонату Європи 2002 року. Сергій Атаманенко виборов срібну медаль на Олімпіаді 2000 року в Сіднеї.
Клуб бере активну участь у суспільно-культурному житті Університету, проводить спортивні вечори, концерти, зустрічі, виїзди по визначним місцям України та інші заходи.