|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / Представників Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького нагороджено відзнаками Загальнонаціонального проекту "Флагмани освіти і науки-2013"

Представників Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького нагороджено відзнаками Загальнонаціонального проекту "Флагмани освіти і науки-2013"

Електронна адреса Друкувати PDF

Нещодавно відбулось урочисте нагородження лауреатів Загальнонаціонального проекту "Флагмани освіти і науки", за підсумками якого більше 300 лауреатів з усієї країни отримали відзнаки.

Серед нагороджених були і представники Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького:

  • Магльований Анатолій Васильович -  доктор біологічних наук, професор, проректор з науково-педагогічної роботи, завідувач кафедри фізичного виховання і спортивної медицини, академік Академії наук вищої освіти України, заслужений працівник фізичної культури і спорту України;
  • Ільницький Іван Григорович, доктор медичних наук, професор, академік АНВО України, заслужений діяч науки і техніки України, завідувач кафедри фтизіатрії та пульмонології;
  • Абрагамович Орест Остапович, доктор медичних наук, професор, академік АНВО України, завідувач кафедри внутрішньої медицини № 1.

Професори нашого Університету отримали грамоти "За вагомий внесок у розвиток освіти і науки України" від Міністерства освіти і науки України, медалі "Флагман освіти і науки України" і спеціальне довідково-біографічне видання (цьогоріч уже 5-те), яке щорічно видається до нагородження і має назву "Флагмани освіти і науки України"- .

ВІТАЄМО ШАНОВНИХ ПРОФЕСОРІВ УНІВЕРСИТЕТУ З ОТРИМАННЯМ ПОЧЕСНИХ ВІДЗНАК!

Довідка. Загальнонаціональний проект проходить щорічно за підтримки Адміністрації Президента та Верховної Ради України.   Організаторами Проекту є Міністерство освіти і науки України та Український видавничий центр «Галактика-С».  За чотири роки проведення Загальнонаціольного проекту «Флагмани освіти і науки України» було відзначено близько 1500 кращих представників галузі, рекомендованих органами державного управління, Міністерством освіти і науки, обласними, міськими та районними управліннями освіти. Це заслужені працівники освіти України та заслужені діячі науки і техніки, вчені, народні вчителі, ветерани праці й обдаровані діти, заклади освіти та науки.

Проведення такого масштабного заходу та щорічне відзначення флагманів освіти і  науки – це стимул до нових звершень і забезпечення істотного зростання якості навчання молоді, її інтелектуального потенціалу. Спільні зусилля на теренах освітньої галузі обов'язково дадуть добрі паростки на ниві розбудови й процвітання України. Інформація про стан і перспективи роботи освітянської та наукової когорти, що розміщена на сторінках видання «Флагмани освіти і науки України»,  представляє великий інтерес широкого кола суспільства.

Прес-центр ЛНМУ  імені Данила Галицького, 
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду