|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / На П’ятій національній виставці «Інноватика в сучасній освіті - 2013» ЛНМУ імені Данила Галицького знову нагороджено почесними відзнаками

На П’ятій національній виставці «Інноватика в сучасній освіті - 2013» ЛНМУ імені Данила Галицького знову нагороджено почесними відзнаками

Електронна адреса Друкувати PDF

22-24 жовтня 2013 р. у приміщенні Виставкового центру «КиївЕкспоПлаза» (м. Київ) відбулася П’ята виставка-презентація «Інноватика в сучасній освіті». 

Організаторами виставки є Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, компанія «Виставковий Світ». Відкривали виставку перший заступник міністра освіти і науки України Суліма Є.М. та президент Національної академії педагогічних наук Кремень В.Г. 

Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького в черговий раз за останні кілька років нагороджено почесними відзнаками.

Здобутки ЛНМУ імені Данила Галицького на П’ятій виставці-презентація «Інноватика в сучасній освіті» були відзначені такими нагородами МОН України та НАПН України: 

  • Диплом за активну участь і представлення освітніх інноваційних технологій
  • Диплом та Відзнака лауреата конкурсу І ступеня у номінації «Організаційне і науково-методичне забезпечення впровадження електронних засобів у практику діяльності закладів післядипломної освіти»
  • Лідер національної системи рейтингового оцінювання вищих навчальних закладів України (2013 р.)
  • Подяка ректорові Львівського національного медичного університету імені Данила галицького професорові Б.С. Зіменковському за активну організаторську діяльність з розвитку і упровадження освітніх інновацій. 

ДОВІДКА. Національна виставка «Інноватика в сучасній освіті» за своїм фаховим і науковим рівнем, поставленими на розгляд проблемами сучасного розвитку галузі освіти та чисельністю учасників є однією з найбільш рейтингових та широкомасштабних освітянських виставок в Україні.

Організатори виставки: Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, компанія «Виставковий Світ».

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 11.02.2013 № 89-р «Про затвердження переліку виставок і ярмарків, що проводитимуться в Україні у 2013 році, яким надається статус міжнародних та національних» виставці «Інноватика в сучасній освіті» офіційно надано статус національної тавключено до переліку національних виставок, що проводяться в Україні в 2013 році.

Виставка представила 796 навчальних закладів, наукових установ, методичних центрів, регіональних та муніципальних органів управління освітою, видавництв, підприємницьких структур, що забезпечують засобами навчання галузь освіти з 27 усіх регіонів України, а також учасників з КНР, Росії, США та Франції. Зокрема, 95 – університетів, академій, інститутів, коледжів, технікумів, науково-методичних центрів, установ; 589 – закладів післядипломної освіти, загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, дошкільних та позашкільних навчальних закладів; 27 – регіональних органів управління освітою; 25 – зарубіжних закладів освіти і міжнародних представництв; 24 – навчально-методичні центри професійно-технічної освіти, професійно-технічні навчальні заклади; 36 – виробників та дистриб'юторів сучасних засобів навчання, електронних проектів, програм та рішень для галузі освіти, видавництв, інтернет-проектів.
Уперше в межах виставки були представлені  19 вищих навчальних закладів КНР, які запропонували програми академічного обміну студентами, аспірантами і викладачами вищих навчальних закладів, співробітництво китайських та українських університетів, проведення спільних наукових розробок і навчання в Китаї; освіту за кордоном, досвід співпраці з українськими колегами презентували також агенція Campus France, Московський Технологічний Інститут «ВТУ», Moscow Business School в Україні, Американські Ради з міжнародної освіти: ACTR/ACCELS.

Сучасні засоби навчання, електронні проекти, програми та рішення для галузі освіти органам державного управління, керівникам закладів освіти, педагогам, батькам представили: компанія INTEL UKRAINE MICROELECTRONICS LTD, представництво «Epson Europe B.V.» в Україні, ТОВ «АВ-ПРО» та ТОВ «Панасонік Україна Лтд» (ТМ Panasonic,  Projectiondesign, Barco, LifeSize, Projecta, Taiden), компанія «2х3 Україна» - представництво польського виробника ТМ 2х3, компанія «Інтер Системс» (ТМ BenQ, Vivitek),програмно-апаратний комплекс «Смарсі», благодійна організація «Освітні ресурси і технологічний тренінг», UNIVERSINET, компанія Пролего – представник LEGO Education (Лего освіти) в Україні, компанія «Інфолайф Київ», Всеукраїнська освітня Інтернет-мережа «Щоденник.ua», компанія «Інфол», фірма «1С Україна», Український центр інноватики та патентно-інформаційних послуг, ТМ QUICK TEACHER, компанія «ІНТЕРДИЗАЙН Україна», приватне акціонерне товариство «МТС УКРАЇНА» (мобільна академія для батьків, програма підтримки студентів, мобільний інтернет від МТС в школи).
На 109 науково-практичних конференціях, семінарах, круглих столах, майстер-класах, презентаціях відбулося обговорення нагальних проблем подальшого реформування галузі освіти, удосконалення процесу навчання і виховання, упровадження інформаційних технологій і педагогічних новацій, обмін досвідом практичної роботи та здобутками кращих навчальних закладів.
 
Частково використано матеріали http://www.innovosvita.com.ua/

Прес-центр ЛНМУ імені Данила Галицького,  
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

- Диплом за активну участь і представлення освітніх інноваційних технологій

 

- Диплом та Відзнака лауреата конкурсу І ступеня у номінації «Організаційне і науково-методичне забезпечення впровадження електронних засобів у практику діяльності закладів післядипломної освіти»

- Лідер національної системи рейтингового оцінювання вищих навчальних закладів України (2013 рр.)

- Подяка ректорові Львівського національного медичного університету імені Данила галицького професорові Б.С. Зіменковському за активну організаторську діяльність з розвитку і упровадження освітніх інновацій