|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / У Центрі екстреної медицини та медицини катастроф на Львівщині відбулися тренінги з використання зовнішнього автоматичного дефібрилятора

У Центрі екстреної медицини та медицини катастроф на Львівщині відбулися тренінги з використання зовнішнього автоматичного дефібрилятора

Електронна адреса Друкувати PDF

Навчальний курс із базової реанімації CPR/BLS і використання зовнішнього автоматичного дефібрилятора AED відбувся на базі навчально-тренувального відділу Львівського центру медицини катастроф. Організаторами заходу виступили Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, угорський філіал Мальтійської служби допомоги та Українська рада реанімації.

До участі в навчаннях-тренінгах залучались як медичні, так і немедичні працівники. Акцент робився на працівниках служби екстреної (швидкої) медичної допомоги. Також учасниками семінару були представники кафедри сімейної медицини факультету післядипломної освіти Львівського національного університету ім. Данила Галицького, медичні працівники приймального відділення Львівської лікарні швидкої медичної допомоги, медичні працівники інших закладів охорони здоров’я.

Згідно з програмою заходу, проводилось навчання і відпрацювання практичних навичок слухачами, які після 

здачі екзамену отримали сертифікати лікаря-інструктора, що дає їм право проводити відповідну підготовку осіб без медичної освіти. Також львівські інструктори проводили навчання та відпрацьовували практичну частину семінару з групами слухачів під керівництвом своїх угорських колег.

 

   

Довідка.

У період реформування служби екстреної медичної допомоги гостро стоїть питання навчання та підготовки персоналу, який, за своїми службовими обов’язками, повинен вміти надавати екстрену медичну та домедичну допомогу особам у невідкладному стані.

Законом України «Про екстрену медичну допомогу» з 2013 року передбачено обов’язкове навчання і підготовку осіб, які зобов'язані надавати домедичну допомогу та підвищення рівня навчання та післядипломного удосконалення знань медичних працівників з питань надання екстреної медичної допомоги.

Прес-служба МОЗ України 

http://www.moz.gov.ua/ua/portal/pre_20140129_f.html 

Прес-центр ЛНМУ імені Данила Галицького
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду