|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / News / На змаганнях зі стрільби з лука «Pietruszka 2014» у місті Радзимін (Польща) студент нашої Alma Mater виборов перше місце

На змаганнях зі стрільби з лука «Pietruszka 2014» у місті Радзимін (Польща) студент нашої Alma Mater виборов перше місце

E-mail Print PDF
There are no translations available.

Пропонуємо вашій увазі статтю Терези Гриньох, студентки І курсу стоматологічного факультету, позаштатного кореспондента прес-центру ЛНМУ імені Данила Галицького. 

Cтуденти Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького не лише успішні у навчанні, але й мають вагомі здобутки у спорті, адже в нашому Університеті є досить багато спортивних секцій, що прославляють ім’я славної Alma Mater. Викладачі та студенти-спортсмени завжди відчувають розуміння і підтримку зі сторони адміністрації, зокрема в особі ректора Університету, професора Б.С.Зіменковського та проректора професора А.В. Магльованого, які переймаються проблемами розвитку спортивної галузі в Університеті.

Одним із перспективних студентів є Богдан Кіщак, вихованець майстра спорту та майстра міжнародного класу, члена збірної України та СРСР по стрільбі з лука, багаторазового чемпіона та призера чемпіонатів СРСР та України, чемпіона Європи, переможця 5 турнірів Гран-прі Європи, а зараз старшого викладача та тренера зі стрільби з лука кафедри фізичного виховання та спортивної медицини ЛНМУ ім. Данила Галицього Гусака Ярослава Євгеновича.

Богдан Кіщак, студент 3 курсу 4 групи фармацевтичного факультету, кандидат у майстри спорту зійшов на першу сходинку п’єдесталу у стрільбі із лука. 23.03.2014 року у місті Радзимін (Польща) відбулися змагання у різних вікових категоріях зі стрільби з лука «Pietruszka 2014». Учасниками були спортсмени з різних міст України та Польщі. У запеклій боротьбі Богданові вдалося вибороти перше місце у командній стрільбі.

Місяці безкінечно довгих тренувань не пройшли даремно, адже переможця можна приводити в приклад молодшим колегам та спортсменам-початківцям. Тож бажаємо Богданові не зупинятися на досягнутому, а сміливо йти вперед і добиватись нових звершень!

У спорті наше майбутнє! Ми повинні памятати, що тільки сумлінна праця призводить до підкорення вершин. 

Гриньох Тереза, студентка І курсу стоматологічного факультету, позаштатний кореспондент прес-центру 

Прес-центр ЛНМУ імені Данила Галицького,
presa.meduniv@gmail.com