|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / ЛНМУ ІМЕНІ ДАНИЛА ГАЛИЦЬКОГО ОТРИМАВ ГРАН-ПРІ «ЛІДЕР МІЖНАРОДНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ» ТА ЗОЛОТУ МЕДАЛЬ НА СЬОМІЙ МІЖНАРОДНІЙ ВИСТАВЦІ «СУЧАСНІ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ – 2016»

ЛНМУ ІМЕНІ ДАНИЛА ГАЛИЦЬКОГО ОТРИМАВ ГРАН-ПРІ «ЛІДЕР МІЖНАРОДНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ» ТА ЗОЛОТУ МЕДАЛЬ НА СЬОМІЙ МІЖНАРОДНІЙ ВИСТАВЦІ «СУЧАСНІ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ – 2016»

Електронна адреса Друкувати PDF

Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького отримав ГРАН-ПРІ «ЛІДЕР МІЖНАРОДНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ» на Сьомій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2016», що відбулася 17-19 березня 2016 року у м. Київ.

 

  Окрім гран-прі «Лідер міжнародної діяльності» рейтингового виставкового конкурсу, наш Університет нагороджений ЗОЛОТОЮ МЕДАЛЛЮ у номінації «Використання комплексу сучасних засобів ІКТ, програм і рішень для підвищення якості освіти».

 

Також Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького удостоєний таких відзнак, як ДИПЛОМ за презентацію досягнень і впровадження педагогічних інновацій у національний освітній простір та  СЕРТИФІКАТ якості наукових публікацій, котрий Університет отримав на підставі високого рейтингового показника у наукометричній базі даних SciVerse Scopus.

 

За плідну організаторську діяльність із забезпечення якості національної освіти ПОЧЕСНОЮ ГРАМОТОЮ виставки «Сучасні заклади освіти – 2016» нагороджено ректора ЛНМУ імені Данила Галицького, члена-кореспондента НАМН України, професора ЗІМЕНКОВСЬКОГО Бориса Семеновича. 

За активну діяльність із підвищення ефективності освітньої та науково-дослідної роботи ПОЧЕСНОЮ ГРАМОТОЮ виставки «Сучасні заклади освіти – 2016» нагороджено декана по роботі з іноземними студентами ЛНМУ імені Данила Галицького ВАРИВОДУ Євгена Степановича.

 

Зазначена виставка є, як відомо, однією із найбільш рейтингових і широкомасштабних освітянських виставок в Україні. Організатори виставки: компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України. Розпорядженням Кабінету Міністрів України виставці «Сучасні заклади освіти» з 2010 року офіційно надано статус міжнародної та включено до переліку виставок, що проводяться в Україні. 

Довідка. 17-19 березня у Київському Палаці дітей та юнацтва відбулося Сьома міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти — 2016» та Третя Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів «World Edu — 2016».

 

Виставка «Сучасні заклади освіти» є широкомасштабним професійним заходом у галузі освіти, що цього року представил 750 учасників із 25 регіонів України, Польщі, Канади, Латвії, Словаччини, Словенії, Франції, США, Австрії, Німеччини, Швейцарії, Чехії, Литви, Кіпру, Білорусії, Молдови та Естонії.

 

На виставці презентувалися нові досягнення національної освіти в реформуванні галузі та досвід інтеграції до європейського освітнього простору.

Упродовж трьох днів роботи виставки освітяни, науковці, фахівці та відвідувачі мали можливість спілкуватися з представниками навчальних закладів, обмінятися практичним досвідом, ознайомитися з сучасними педагогічними та ІКТ технологіями, засобами навчання.

 

У заході взяли участь відомі вітчизняні виші, зокрема Львівський національний медичний університет імені Данила  Галицького, КНУ ім. Шевченка, НМУ ім. О.О. Богомольця, НАУ, Національний аерокосмічний університет ім. Жуковського «ХАІ», НТУ «ХПІ», Національна академія сухопутних військ, Національний юридичний університет ім. Мудрого, НУ «Львівська політехніка», Національний університет біоресурсів і природокористування, Миколаївський національний аграрний університет, ЛНУ ім. Шевченка, Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту ім. Лазаряна, Одеський національний університет ім. Мечникова та інші заклади.

 

Окрім українських, у заході взяли участь представники Університету економіки в місті Бидгощ (Польща), Академії економіки в Радомі (Польща), Європейського університету в Радомі (Польща), Технолого-гуманітарного університету ім. Казимира Пулавского в Радомі (Польща), Університету економіки і культури (Латвія), Університету Західної Богемії (Чехія), Університету Менделя в Брно (Чехія), компанії «OsvitaPoland», центру іноземної освіти «Освіта Маркет» (вступ у державні вищі навчальні заклади та школи Польщі), компанії 2TM – освіта в Словенії, освітнього проекту польської компанії «InfoStudy.Eu», ALVI Investment Ltd, N. Cyprus (освіта на Кіпрі), Canschool Learning Centre, освітнього агентства STUDYSO, освітньої компанії «ЕНІВЕЙ ПЛЮС» (вища освіта в Австралії, Італії, Новій Зеландії, Німеччині, Канаді, Польщі, Греції, Китаї, Швейцарії, США, офіційного центру TOEFL, GRE, TOEIC та TFI, єдиного в Україні тест-центру з програм професійної сертифікації, зокрема, тестів EPSO, PMI, SWIFT, DHA та ін.), Американських Рад з міжнародної освіти: ACTR/ACCELS (навчання в США, програми професійних стажувань, підтримки талановитої, обдарованої молоді), Campus France Ukraine та інших.

 

Виставку супроводжувала змістовна тематична програма, що включала 43 науково-практичні конференції, презентації, семінари, круглі столи, майстер-класи за участю провідних керівників, фахівців і науковців МОН, НАПН, Інституту модернізації змісту освіти, практичних працівників галузі та представників закордонних навчальних закладів, агенцій і міжнародних представництв.

Прес-центр ЛНМУ імені Данила Галицького,
Андріана Гриновець
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду