|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / News / Представники нашого Університету взяли участь у підписанні меморандуму про співпрацю між Студентською радою Львова і громадською організацією «Студентське Братство Сумщини»

Представники нашого Університету взяли участь у підписанні меморандуму про співпрацю між Студентською радою Львова і громадською організацією «Студентське Братство Сумщини»

E-mail Print PDF
There are no translations available.

14 травня у приміщенні Львівської міської ради відбулося урочисте підписання меморандуму про співпрацю між Студентською радою Львова і громадською організацією «Студентське Братство Сумщини». У процесі підписання обидві команди представляли свої досягнення та втілені в життя проекти.

Від Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького у підписанні взяли участь голова Студентського самоврядування Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького Марія Ващенюк, яка є одним із віце-мерів Студентської ради Львова, а також Галина Рожак та Христина Бойчук.

Підписання цього договору стане важливим кроком на шляху до тісної співпраці амбіційних і талановитих студентів Львова та Сум. Основне, чого прагнуть члени обох організацій – це обмін досвідом та взаємодопомога.

Основні положення, які погодили сторони договору:

1)     Спільне та узгоджене співробітництво у сфері студентського самоврядування

2)     Координація дій у вищевказаній сфері, задля досягнення спільних цілей

3)     Узгодження та спільне провадження заходів у випадку політичної кризи у державі.

Зустріч пройшла на теплій, дружній ноті, залишивши по собі в учасників приємні враження. Сподіваємось на довгу та плідну співпрацю між СРЛ та СБС! 

Студентського самоврядування ЛНМУ імені Данила Галицького висловлює особливу подяку ректорові ЛНМУ імені Данила Галицького, чл.-кор. НАМН України, проф. Б.С. Зіменковському за допомогу у поселенні делегації студентів із Сумщини. 

За інформацією Студентського самоврядування ЛНМУ ім. Данила Галицького  

Відділ гуманітарної освіти і виховання,

прес-центр ЛНМУ імені Данила Галицького

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it