|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / На Восьмому міжнародному форумі «Інноватика в сучасній освіті – 2016» Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького удостоєно почесних нагород

На Восьмому міжнародному форумі «Інноватика в сучасній освіті – 2016» Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького удостоєно почесних нагород

Електронна адреса Друкувати PDF


 

25-27 жовтня 2016 р. у Києві відбувся Восьмий міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті». Організатором виставки виступила компанія «Виставковий Світ» за підтримки й участі Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України.

Цьогоріч у роботі виставки взяли участь 538 учасників із 24 регіонів України, Канади, США, Великобританії, Польщі, Чехії, Словенії, Франції, Болгарії, Греції та інших країн. Серед багатьох вітчизняних вишів у виставці взяв участь і Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького.

Освітянські здобутки нашої Alma Mater здобули високу оцінку Восьмого міжнародного форуму «Інноватика в сучасній освіті». Наш Університет став лауреатом конкурсу І ступеня та нагороджений дипломом у номінації «Інновації з інтенсифікації міжнародного співробітництва у сфері освіти, науки, культури».

ЛНМУ імені Данила Галицького також нагороджений дипломом «За активну участь в інноваційній освітній діяльності».

У рамках Восьмого міжнародного форуму «Інноватика в сучасній освіті» відбувся Національний виставковий конкурс «Видатні науково-практичні досягнення в освіті». У номінації «Електронний освітній ресурс» ЛНМУ імені Данила Галицького нагороджений відзнакою за електронний освітній ресурс «Д362 Державний формуляр лікарських засобів. Випуск восьмий.-К.2016 (Додаток 2 «Взаємодія лікарських засобів», додаток 6 «Фармацевтична опіка, скерована на лікарів та медичний персонал та фармацевтична опіка, скерована на пацієнта».

Почесним дипломом лауреата конкурсу «Видатні науково-практичні досягнення в освіті» нагороджений завідувач кафедри клінічної фармації, фармакотерапії та медичної стандартизації професор Андрій Борисович Зіменковський за електронний освітній ресурс «Д362 Державний формуляр лікарських засобів. Випуск восьмий.-К.2016 (Додаток 2 «Взаємодія лікарських засобів», додаток 6 «Фармацевтична опіка, скерована на лікарів та медичний персонал та фармацевтична опіка, скерована на пацієнта».

Подяками Восьмого міжнародного форуму «Інноватика в сучасній освіті» нагороджені ректор ЛНМУ імені Данила Галицького, член-кореспондент НАМН України, професор Борис Семенович Зіменковський – за впровадження інноваційних технологій для підвищення якості освітнього процесу, а також декан по роботі з іноземними студентами, доцент Євген Степанович Варивода – за активну діяльність із упровадження інноваційних наукових і навчально-виховних проектів в освітню практику.

Відзнаки підписали Міністр освіти і науки України Лілія Михайлівна Гриневич, заступник Міністра освіти і науки України Максим Віталійович Стріха та президент Національної академії педагогічних наук України Василь Григорович Кремень. 

Довідка. 95 вищих навчальних закладів України презентували досвід інноваційної діяльності, співпраці з закордонними навчальними закладами, нові форми та технології науково-освітньої діяльності, запропонували підготовчі університетські курси, програми навчання та ознайомили з умовами вступу в 2017 році.

12 закордонних навчальних закладів і міжнародних освітніх представництв надали інформацію щодо зарахування на навчання, підготовки документів, вступу до бакалаврських, магістерських і аспірантських програм, різних можливостей академічної мобільності, пропозиції грантів та стипендій, підготовчих курсів.

Нові підходи до розвитку освітніх послуг, досвід соціального партнерства, впровадження інформаційно-комунікаційних технологій, можливості отримання виробничих професій, які користуються попитом на ринку праці, різноманітні форми профорієнтаційної роботи представили 55 професійно-технічних навчальних закладів та навчально-методичних центрів професійно-технічної освіти.

350 загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, дошкільних і позашкільних навчальних закладів, обласних і міських органів управління освітою, закладів післядипломної освіти презентували впровадження STEM і медіаосвіти в практику роботи навчальних закладів, сучасні психолого-педагогічні технології інклюзивної освіти, нові підходи до вивчення англійської мови, перспективи впровадження інноваційних освітніх проектів.

26 виробників і постачальників засобів навчання, програм і рішень для галузі освіти демонстрували на експозиціях навчальні програми та посібники, методики, індивідуальні програми для перепідготовки та підвищення кваліфікації педагогів, інтерактивне обладнання, програми для дистанційного навчання, обладнання для кабінетів і аудиторій, інформаційні сервіси для закладів освіти.

Роботу виставки супроводжувала насичена змістовна тематична програма, яка включала 55 конференцій, презентацій, семінарів, круглих столів, майстер-класів за участю керівників, провідних фахівців і науковців Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України, практичних працівників галузі освіти та представників закордонних навчальних закладів, агенцій, міжнародних представництв.

У рамках Восьмого міжнародного форуму «Інноватика в сучасній освіті» відбулася також Четверта міжнародна виставка «World Edu».

Прес-центр ЛНМУ імені Данила Галицького

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду