|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / News / Представники ЛНМУ імені Данила Галицького взяли участь у 19-му Європейському конгресі Міжнародного товариства фармакоекономічних досліджень ISPOR у Відні (Австрія)

Представники ЛНМУ імені Данила Галицького взяли участь у 19-му Європейському конгресі Міжнародного товариства фармакоекономічних досліджень ISPOR у Відні (Австрія)

E-mail Print PDF
There are no translations available.

Представники ЛНМУ імені Данила Галицького взяли участь у 19-му Європейському конгресі Міжнародного товариства фармакоекономічних досліджень – ISPOR, який був проведений у Конгрес-центрі у м. Відень, Австрія. Конгрес зібрав 4700 учасників з 85 країн світу.

31 жовтня під час 19-го Конгресу ISPOR науковцями нашого Університету організовано і проведено спеціальний форум Українського відділу ISPOR спільно з представниками Києва, Харкова, Тернополя, який був включений в офіційну програму.  

Учасники наукового заходу взяли участь у форумних та панельних засіданнях, де представили 11 постерних презентацій, а також участь у засіданні Європейської мережі CEENET, спеціалізованих форумах відділів студентів та молодих спеціалістів.

Наші науковці мали можливість отримати нові знання, провести ефективні комунікації з колегами для обміну досвідом, ознайомитися із сучасними трендами та векторами розвитку НТА, фармакоекономічного аналізу та удосконалення доступу до інноваційних ліків у країнах Європи. 

Ольга Заліська, професор, завідувач кафедри організації і економіки фармації, технології ліків та фармакоекономіки ФПДО ЛНМУ імені Данила Галицького, голова Українського центру фармакоекономічних досліджень ISPOR  

Прес-центр ЛНМУ імені Данила Галицького, 

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it