|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / У ЛНМУ імені Данила Галицького відбулися Дні науки

У ЛНМУ імені Данила Галицького відбулися Дні науки

Електронна адреса Друкувати PDF

Вже вдруге у Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького 12 листопада відбулися Дні науки.

«Дні науки» – це проект популяризації науки, започаткований у 2013 році молодими вченими Національної академії наук України та ГО «Наукова Унія». У рамках заходу «Днів науки 2016» протягом 12-13 листопада у декількох містах України проводилися науково-популярні лекції, демонстрації, екскурсії та майстер-класи. На «Днях науки» у Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького відвідувачі мали можливість послухати науково-популярні лекції про стрес, про вчених диваків, про рентгенівські промені та про невідомі ризики застосування пестицидів, спостерігати цікаві експерименти та взяти участь у захоплюючих майстер-класах.

У підготовці та проведенні заходу взяли активну участь співробітники кафедри нормальної фізіології (ас. Ковальчук І.М., ас. Студент В.О., асп. Костишин Н.) студенти-волонтери, члени хірургічної групи гуртка кафедри оперативної хірургії та топографічної анатомії під керівництвом асистента кафедри Марії Глібівни Орел.

Дні науки у Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького організовували: асистент кафедри нормальної фізіології Надія Ігорівна Купиняк за підтримки наукового керівника СНТ професора Зоряни Зіновіївни Масної, Голови Ради СНТ – Ірини Зубко та адміністрації. 

За інформацією кафедри нормальної фізіології ЛНМУ імені Данила Галицького

Прес-центр ЛНМУ імені Данила Галицького 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду