|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / News / Працівники нашого Університету взяли участь у Міжнародному семінарі на тему «Нові питання освіти у сфері громадського здоров'я» у м. Зальцбург (Австрія)

Працівники нашого Університету взяли участь у Міжнародному семінарі на тему «Нові питання освіти у сфері громадського здоров'я» у м. Зальцбург (Австрія)

E-mail Print PDF
There are no translations available.

Протягом 21-25 листопада 2016 р. в м. Зальцбург (Австрія) відбувся міжнародний семінар на тему «Нові питання освіти у сфері громадського здоровя». Семінар організовано ASPHER та The American Austrian Foundation.

У заході взяли участь представники з різних куточків світу, зокрема, США, Португалії, Франції, Ізраїлю, Австрії, Сербії, Нідерландів, Великої Британанії, Монголії, Туреччини, Палестини, Польщі, Литви, Німеччини, Словенії та ін.

Україну на цьому заході представили завідувач кафедри медичного права Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького Ірина Сенюта та асистент цієї ж кафедри Дмитро Клапатий.

Працівники нашого Університету поділились з учасниками семінару досвідом України, налагодили з ними цікаву співпрацю, щоб у перспективі освоювати новітні надбання для імплементації на національних теренах.

Захід був спрямований на викристалізацію нових освітніх напрямів у сфері громадського здоров'я та забезпечення усіх компонентів, зокрема правового, при підготовці фахівців у цій мультидисциплінарній царині. 

За інформацією кафедри медичного права ФПДО ЛНМУ імені Данила Галицького 

Прес-центр ЛНМУ імені Данила Галицького, 

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it