|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / Наказ ректора ЛНМУ імені Данила Галицького «Про загострення епідситуації із захворюваності на грип та ГРВІ і заходи щодо профілактики захворювання на грип та гострі респіраторні інфекції»

Наказ ректора ЛНМУ імені Данила Галицького «Про загострення епідситуації із захворюваності на грип та ГРВІ і заходи щодо профілактики захворювання на грип та гострі респіраторні інфекції»

Електронна адреса Друкувати PDF

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ в області залишається нестійкою з тенденцією до різкого зростання кількості хворих.

З метою недопущення ускладнення епідситуації, на виконання пп. 2, 7 Положення про Державну санітарно-епідеміологічну службу України, затвердженого Указом Президента України від 06.04.2011 року № 400/2011, ст.4,5,8 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб». ст.3 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» та на виконання «Комплексних заходів з попередження масового розповсюдження поширення грипу і гострих респіраторних вірусних інфекцій серед населення області на 2016-2020 роки», затверджених розпорядженням голови ЛОДА від 29.01.2016 року №40/0/5-16, наказу департаменту охорони здоров'я ЛОДА від 03.10.2016 №751 «Про підготовку до роботи в період епідемічного підйому захворюваності на грип та ГРЗ», ректор Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, член-кореспондент НАМН України, професор Б.С. Зіменковський підписав наказ від 19.12.2016 № 3644-з «Про загострення епідситуації із захворюваності на грип та ГРВІ та заходи щодо профілактики захворювання на грип та гострі респіраторні інфекції».

Цим наказом керівникам окремих структурних підрозділів Університету доручено:

Проректору з лікувально-профілактичної роботи проф. Базилевичу А.Я.

 • Організувати у ЛНМУ імені Данила Галицького заходи щодо профілактики захворювання на грип та гострі респіраторні інфекції.
 • Забезпечити доведення пам'ятки щодо профілактики грипу до відома всіх зацікавлених осіб: завідувача студентським здоровпунктом, деканів, завідувача адміністративно-господарського відділу, завідувачів гуртожитків, керівника прес-центру, директора комплексного студентського харчування. 

Проректору з науково-педагогічної роботи Магльованому А.В.

 • З метою запобігання виникнення і розповсюдження захворюваності на гострі респіраторні захворювання в студентських гуртожитках рекомендувати не проводити тимчасово масових урочистих, спортивних і святкових заходів. 

Завідувачу студентського здоровпункту Митейко М.Д.

 • Забезпечити наявність необхідного набору медикаментів, масок, деззасобів у закладі. 

Керівнику прес-центру Гриновець А.Г.

 • Забезпечити систематичну інформацію працівників та студентів Університету через офіційний сайт ЛНМУ імені Данила Галицького про епідситуацію по грипу.
 • Пам'ятку профілактики грипу розмістити на офіційному сайті ЛНМУ імені Данила Галицького. 

Завідувачу адміністративно-господарського відділу Голосу В.М.

 • Забезпечити дотримання повітряно-температурного режиму та безперебійну роботу опалювальної мережі у приміщеннях усіх аудиторій, гуртожитках, спортивних, актових залах.
 • Забезпечити організацію та проведення щоденного вологого прибирання усіх приміщень в т.ч. в гуртожитках, забезпечити функціонування ізоляторів. Обробку всього обладнання, посуду проводити із застосуванням миючих і дезінфікуючих засобів, дозволених для використання МОЗ України.
 • Передбачити достатню кількість індивідуальних масок для використання їх під час епідемії грипу. 

Директору комплексного студентського харчування Бабенко Н.П.

 • Забезпечити в закладах громадського харчування дотримання санітарно-гігієнічного та дезінфекційного режиму щодо режиму миття та знезараження столового, кухонного посуду, розробного інвентарю та технологічного обладнання із застосуванням миючих та дезінфікуючих засобів, дозволених для використання МОЗ України.
 • Передбачити достатню кількість індивідуальних масок для використання їх під час епідемії грипу.
 • Контроль за виконанням даного наказу покласти на проректора з лікувально-профілактичної роботи проф. Базилевича А.Я.  

Відділ лікувальної та профілактичної роботи,

прес-центр ЛНМУ імені Данила Галицького, 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду