|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / Серед переможців конкурсу «Премія Львівського міського голови талановитим вченим», що відбувся в рамках Програми «Львів науковий», – представник нашого Університету

Серед переможців конкурсу «Премія Львівського міського голови талановитим вченим», що відбувся в рамках Програми «Львів науковий», – представник нашого Університету

Електронна адреса Друкувати PDF


 

23 грудня у приміщенні Львівської міської ради відзначили переможців конкурсу «Премія Львівського міського голови талановитим вченим», що відбувся в рамках Програми «Львів науковий».

Цьогоріч переможцями конкурсу стали 10 осіб, серед них – к. фарм. н., доцент кафедри фармацевтичної, органічної і біоорганічної хімії Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького Камінський Данило Володимирович (сфера діяльності – медична хімія, органічна хімія, синтез).

Визначенням переможців конкурсу займалася керівна рада програми «Львів науковий», до складу якої входять представники вищих навчальних закладів та наукових установ Львова.

Основними критеріями відбору фіналістів були: високий ранг і міжнародне визнання досягнень кандидата, значний внесок заявника у розвиток місцевого наукового середовища та освіти, міжнародна діяльність науковця, наявність вітчизняних і міжнародних патентів тощо.

Нагадаємо, програма «Львів науковий» на 2016-2017 роки передбачає комплекс заходів, скерованих на розвиток та промоцію міста Львова як осередку освіти та науки, важливих наукових відкриттів, розвитку передових технологій та інновацій. Метою Програми є популяризація наукової діяльності Львова, його видатних науковців та винаходів, досліджень, розвиток наукового потенціалу міста, сприяння обміну досвідом з провідними національними та закордонними науковцями, розвиток сфери ділової гостинності через проведення у місті вагомих наукових ділових заходів.

 

Частково використано інформацію:

http://gazeta.lviv.ua/2016/12/23/u-lvovi-vruchili-premiyi-talanovitim-naukovcyam/ 

Прес-центр ЛНМУ імені Данила Галицького

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду