|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / Відбулося чергове засідання Вченої ради Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького

Відбулося чергове засідання Вченої ради Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького

Електронна адреса Друкувати PDF

28 грудня 2016 р. у конференц-залі Стоматологічного медичного центру Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького відбулося засідання Вченої ради Університету.

Розпочав засідання Вченої ради ректор ЛНМУ імені Данила Галицького, член-кореспондент НАМН України, професор  Борис Семенович Зіменковський.

На початку засідання присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять померлого працівника Університету – Швидкого Богдана Івановича, кандидата медичних наук, колишнього доцента кафедри токсикологічної і аналітичної хімії.

Після вшанування пам’яті ректор ЛНМУ імені Данила Галицького,  професор Борис Семенович Зіменковський вручив Почесні грамоти МОЗ України за вагомий особистий внесок у розвиток охорони здоров’я та високий професіоналізм:

 • завідувачу кафедри біологічної хімії, д. мед. н., проф. Склярову Олександру Яковичу
 • асистенту кафедри хірургії № 2 Слабому Олегу Михайловичу
 • асистенту кафедри сімейної медицини ФПДО, к. мед. н. Макар Оксані Романівні.  

Відповідно до порядку денного про роботу деканату факультету іноземних студентів доповів декан факультету доц. Є. С. Варивода,  співдоповідач – голова комісії, проф. Ю. Я. Кривко. В обговоренні питання виступили ректор ЛНМУ імені Данила Галицького, член-кореспондент НАМН України, проф. Б.С. Зіменковський та академік НАМН України, член-кореспондент НАН України, проф. Д.Д. Зербіно. З цього питання Вчена рада прийняла ухвалу.  

Про роль студентського самоврядування у навчально-виховному процесі університету доповіла голова Студентської ради М. Ващенюк.

Зі звітами про виконання НДР з терміном закінчення у 2016 році, виступили:

 • завідувач кафедри гістології, цитології та ембріології, проф. О.Д. Луцик (керівник ініціативно-пошукової теми)
 • завідувач кафедри акушерства і гінекології, член-кор. НАМН України, проф. Л.Б. Маркін (керівник ініціативно-пошукової теми)
 • завідувач кафедри внутрішньої медицини № 1, проф. О.О. Абрагамович (керівник ініціативно-пошукової теми)
 • завідувач кафедри дитячої хірургії, проф. А.Й. Наконечний (керівник ініціативно-пошукової теми)
 • завідувач кафедри педіатрії № 1, проф. С.Л. Няньковський (керівник ініціативно-пошукової теми)
 • завідувач кафедри біофізики, доц. Е.І. Личковський (керівник ініціативно-пошукової теми). 

Після обговорення Вчена рада затвердила звіти. 

З інформацією про підсумки звітів НДР кафедр виступив проректор з наукової роботи, проф. М.К. Хобзей.

Під час засідання Вченої ради Університету відповідно до порядку денного розглядалося питання обрання на посади та присвоєння вчених звань працівникам низки кафедр Університету. 

Обрані на посади:

директора медичного коледжу – П.Й. Кузьмінський

завідувачів кафедр:

 • мікробіології – О.П. Корнійчук
 • невропатології і нейрохірургії ФПДО – А.В. Паєнок
 • латинської та іноземних мов – П.А. Содомора 

професора кафедри ортопедичної стоматології – Р.Р. Ілик.

Відповідно до порядку денного відбулося планування тем докторських дисертацій:

 • А.Й. Лабінський – доцент кафедри реабілітації та нетрадиційної медицини ФПДО. Тема дисертації: «Клініко-патогенетичні особливості немоторних порушень хвороби Паркінсона та шляхи їх корекції»
 • Д.О. Климишин – асистент кафедри біологічної хімії. Тема дисертації: «Генетичний контроль біосинтезу антрациклінових антибіотиків у актиноміцетів»
 • Н.С. Вереснюк – доцент кафедри акушерства, гінекології та перинатології ФПДО. Тема дисертації: «Корекція якості життя та репродуктивних розладів у жінок з аномаліями розвитку статевих органів». 

З інформацією щодо затвердження Положення про правила прийому на навчання у ЛНМУ у 2017 р.) виступив відповідальний секретар приймальної комісії, доц. А.С. Кузик. Вчена рада затвердила Положення про правила.

Вченою радою було також розглянуто та ухвалено низку інформаційних матеріалів:

 • зокрема, у Вищому державному навчальному закладі «Буковинський державний медичний університет» продовжено повноваження спеціалізованої вченої ради з правом прийняття до розгляду та проведення захистів дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за спеціальностями «Хірургія» та «Нормальна анатомія»
 • науково-практичний журнал «Патологія», який виходить друком у Запорізькому державному медичному університеті, включений до міжнародної наукометричної бази даних Web of Science (WOS). Публікації в цьому журналі відповідають вимогам чинного порядку присудження вчених звань та наукових ступенів. 

Підсумовуючи досягнення ЛНМУ імені Данила Галицького у 2016 році, ректор, член-кореспондент НАМН України, професор Борис Семенович Зіменковський наголосив, що за показниками діяльності наш Університет надалі посідає провідні позиції у рейтингах серед вищих закладів освіти та вищих медичних навчальних закладів України, нагадав про нещодавне відкриття навчального імітаційного центру – першого на території Львівської області симуляційного центру з найсучаснішим обладнанням, про закупівлю для низки кафедр необхідного найновішого обладнання тощо. На завершення засідання Вченої ради ректор привітав усіх присутніх із прийдешніми Новорічними та Різдвяними святами.   

Керівник прес-центру ЛНМУ імені Данила Галицького
Андріана Гриновець
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду