|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / Виховна година, присвячена 203-й річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка в Медичному коледжі ЛНМУ імені Данила Галицького

Виховна година, присвячена 203-й річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка в Медичному коледжі ЛНМУ імені Данила Галицького

Електронна адреса Друкувати

6 березня 2017 року в Медичному коледжі ЛНМУ імені Данила Галицького відбулася відкрита виховна година, присвячена 203-й річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка – національного генія українського народу, мислителя планетарного рівня.

Студенти ІІІ-В групи під керівництвом куратора Романишин Наталії Зіновіївни підготували кінолекцію на тему «Вогняне слово Кобзаря».  Ведучі Гордон Анастасія та Кулик Ярина закликали присутніх заглибитися у чудодійне слово талановитого митця, сприйняти його слово як конституцію любові, як молитву за Україну та заповіти.

У кінофільмі відзначено, що Тарас Шевченко для кожного свідомого українця – не просто народний поет, талановитий митець, а й національний пророк, апостол правди, заступник знедолених, провидець, великий патріот та один з найбільших революціонерів нашого народу. Цікавою була розповідь про походження назви «Кобзар» конституції любові й мудрості нашого пророка Тараса Шевченка.

Після завершення виховної години директор Медичного коледжу Кузьмінський Павло Йосифович звернувся до присутніх студентів з порадою не забувати про «Кобзар» Тараса Шевченка, адже це — велика поетична розповідь про людське життя, в якому є і горе, і радощі, і страждання, і щастя, це роздуми про те, як долати труднощі і жити заради майбутнього.

За інформацією Медичного коледжу ЛНМУ імені Данила Галицького 

Відділ гуманітарної освіти і виховання,

прес-центр ЛНМУ імені Данила Галицького

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду