|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / У День відзначення 152-ї річниці першого публічного виконання Державного гімну України відбулася зустріч міського голови Львова з ректорами та представниками вишів нашого міста

У День відзначення 152-ї річниці першого публічного виконання Державного гімну України відбулася зустріч міського голови Львова з ректорами та представниками вишів нашого міста

Електронна адреса Друкувати PDF

10 березня 2017 року у День відзначення 152-ї річниці першого публічного виконання Державного гімну України на запрошення міського голови Львова Андрія Івановича Садового відбулася зустріч з ректорами та представниками вишів нашого міста.

Перед урочистостями в приміщенні Ратуші в неформальній обстановці за чашечкою кави відбулося обговорення нагальних, актуальних питань, що торкалися існування вищих навчальних закладів у місті Львові. Зокрема розглядалися такі питання, як матеріальне забезпечення молодих спеціалістів та організація першого робочого місця; наростаюча плинність молодих спеціалістів та відтік кадрів за кордон; фінансові складнощі комунального характеру університетів, спрощення спілкування мерії і громадян Львова і т.п.

У зустрічі взяв участь проректор з науково-педагогічної роботи Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, професор Анатолій Васильович Магльований.

Андрій Іванович уважно вислухав пропозиції і зауваження та підтвердив, що підтримує львівські навчальні заклади, а також готовий до співпраці у конструктивному руслі та з урахуванням реальних можливостей.

Мер подякував усім, хто відгукнувся на запрошення і запросив до участі урочистого виконання Державного гімну України на площу перед входом у Ратушу. На площі Ринок представники нашого Університету разом з громадськими організаціями, представниками духовенства, влади, студентами, учнями, громадськістю, львів’янами та гостями міста з капелою «Дударик» відзначили День першого публічного виконання Державного гімну України – урочисто виконали «Ще не вмерла України і слава, і воля…». 

Володимир Гриновець, доцент, помічник проректора з науково-педагогічної роботи 

Фото надані прес-службою Львівської міської ради 

Більше:

http://meduniv.lviv.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=3688%3A2017-03-10-3&catid=1%3Alatest-news&Itemid=50&lang=uk

Відділ гуманітарної освіти і виховання,

прес-центр ЛНМУ імені Данила Галицького

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду