|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / У ЛНМУ імені Данила Галицького відбулася лекція-презентація «Особливості спілкування з особами з неповносправністю», яку провів центр підтримки людей з особливими потребами «Емаус»

У ЛНМУ імені Данила Галицького відбулася лекція-презентація «Особливості спілкування з особами з неповносправністю», яку провів центр підтримки людей з особливими потребами «Емаус»

Електронна адреса Друкувати PDF

14 березня у ЛНМУ імені Данила Галицького відбулася лекція-презентація «Особливості спілкування з особами з неповносправністю», яку провів центр підтримки людей з особливими потребами «Емаус».

Захїд відбувся за підтримки відділу гуманітарної освіти і виховання (керівник – проректор з науково-педагогічної роботи, проф. А.В. Магльований) та представників кафедри педіатрії № 1 та кафедри педіатрії і неонатології  ФПДО нашого Університету.

Мета організаторів – подолання бар’єру в українському суспільстві, щоб жодна людина не була відкиненою через свою неповносправність.

Зустріч зібрала понад 150 студентів та представників професорсько-викладацького складу Університету. Під час презентації мова йшла про історичні аспекти ставлення до людей з особливими потребами; психологічні етапи та емоції, які переживає родина, де є близький з неповносправністю; якого ставлення потребують особи з особливими потребами; досвід міжнародних організацій, які працюють у цій сфері. 

Виступ був присвячений психологічній підтримці сім'ї, яка виховує дитину з особливими потребами.

Організатори висловлюють подяку Надії Надільній, Надії Калачовій та Юлії Бойко за надану інформацію, а також усім присутнім за небайдужість. 

Відділ гуманітарної освіти і виховання,

прес-центр ЛНМУ імені Данила Галицького

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду