|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна

Проректор з економіки

Електронна адреса Друкувати PDF


ПРОРЕКТОР З ЕКОНОМІКИ 

ЦАП Уляна Володимирівна

 

АДРЕСА

79010, м. Львів, вул. Пекарська, 69

тел. +38 (032) 260-09-05 

e-mail: 

 

НАПРЯМ: Економічний відділ

 

Цап Уляна Володимирівна народилася 22 квітня 1957 року в с. Озеряни Борщівського району Тернопільської області. З 1974 по 1979 рік навчалась на економічному факультеті Львівського державного університету імені І. Франка. Після закінчення універсиету в 1979-1980 роках працювала інженером-економістом в обчислювальному центрі Львівського виробничого взуттєвого обєднання «Прогрес». 

З 1981 року працює у Львівському державному медичному інституті (нині – Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького) на посаді старшого економіста, з 1985 року – начальника планового відділу, а з 1997 року  призначена проректором з економіки.  

Цап Уляна Володимирівна керує економічним відділом, який забезпечує ефективне та раціональне використання трудових та грошових ресурсів, що знаходяться у розпорядженні Університету; розробляє пропозиції із всіх питань планово-економічної діяльності для прийняття ректором і керівними органами університету відповідних рішень; проводить аналіз фінансово-господарської діяльності всіх структурних підрозділів Університету та вносить пропозиції для вдосконалення економічної роботи; розробляє заходи щодо покращення системи соціального захисту, матеріального стимулювання, оздоровлення студентів та співробітників Університету; на підставі даних бухгалтерського обліку і звітності проводить комплексний аналіз господарсько-фінансової діяльності Університету, готує пропозиції з усунення недоліків у витрачанні коштів державного бюджету з метою підвищення якості та ефективності підготовки спеціалістів, послідовного здійснення режиму економії.