|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / ЛНМУ ІМЕНІ ДАНИЛА ГАЛИЦЬКОГО ОТРИМАВ ГРАН-ПРІ «ЛІДЕР ВИЩОЇ ОСВІТИ УКРАЇНИ» НА ВОСЬМІЙ МІЖНАРОДНІЙ ВИСТАВЦІ «СУЧАСНІ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ – 2017»

ЛНМУ ІМЕНІ ДАНИЛА ГАЛИЦЬКОГО ОТРИМАВ ГРАН-ПРІ «ЛІДЕР ВИЩОЇ ОСВІТИ УКРАЇНИ» НА ВОСЬМІЙ МІЖНАРОДНІЙ ВИСТАВЦІ «СУЧАСНІ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ – 2017»

Електронна адреса Друкувати PDF

Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького отримав ГРАН-ПРІ «ЛІДЕР ВИЩОЇ ОСВІТИ УКРАЇНИ» та нагороджений ДИПЛОМОМ на головній події освітньої галузі України – Восьмій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2017», що відбулася 16-18 березня 2017 року у м. Київ.

Також Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького удостоєний таких відзнак, як ДИПЛОМ за активну участь у створенні сучасної якісної системи національної освіти та СЕРТИФІКАТ ЯКОСТІ НАУКОВИХ ПУБЛІКАЦІЙ, котрий Університет отримав на підставі високого рейтингового показника у наукометричній базі даних SciVerse Scopus.

За плідну працю та активну організаторську діяльність із модернізації національної системи освіти ПОЧЕСНОЮ ГРАМОТОЮ виставки «Сучасні заклади освіти – 2017» нагороджено ректора ЛНМУ імені Данила Галицького, члена-кореспондента НАМН України, професора ЗІМЕНКОВСЬКОГО Бориса Семеновича. 

Довідка. 16-18 березня у Київському Палаці дітей та юнацтва відбулося головна подія освітньої галузі України – Восьма міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2017» та П'ята міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu».

Зазначена виставка є, як відомо, однією із найбільш рейтингових і широкомасштабних освітянських виставок в Україні. Організатори виставки: компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України. Розпорядженням Кабінету Міністрів України виставці «Сучасні заклади освіти» з 2010 року офіційно надано статус міжнародної та включено до переліку виставок, що проводяться в Україні.

У рамках виставки проходили конкурси «Лідер вищої освіти», «Лідер міжнародної діяльності», «Лідер наукової та науково-технічної діяльності» та ін. Тематична програма супроводжувалася презентаційними матеріалами, панельною дискусією, на якій були присутні представники провідних вищих навчальних закладів, працівники галузі освіти, громадськість.

Організаторами заходу виступили Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, компанія «Виставковий Світ». У роботі виставки взяли участь 750 учасників із 25-ти регіонів України, Польщі, США, Канади, Латвії, Словаччини та ін.

Експозиції виставки відвідали перший заступник голови Комітету Верховної Ради з питань освіти науки і освіти Олександр Співаковський, президент Національної академії педагогічних наук України, академік НАН України і НАПН України Василь Кремень.

Андріана Гриновець, керівник прес-центру ЛНМУ імені Данила Галицького
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду