|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / News / Представники ЛНМУ імені Данила Галицького взяли участь у парламентських слуханнях Верховної Ради України

Представники ЛНМУ імені Данила Галицького взяли участь у парламентських слуханнях Верховної Ради України

E-mail Print PDF
There are no translations available.

22 березня 2017 р. у Києві у Верховній Раді України відбулися парламентські слухання на тему «Медична освіта в Україні: погляд у майбутнє», на яких обговорювались ключові проблеми та перспективи розвитку медичної освіти в Україні.

Завідувач кафедри медичного права ФПДО Ірина Сенюта виступила з доповіддю на тему «Юридична складова в медичній освіті як запорука правової медицини», у якій розкрила правовий сегмент у медичній освіті, а також підготувала пропозиції до рекомендацій парламентських слухань.https://ssl.gstatic.com/ui/v1/icons/mail/images/cleardot.gif

У заході взяли участь представники ЛНМУ імені Данила Галицького – проректор з лікувально-профілактичної роботи, проф. Базилевич А.Я., декан ФПДО доц. Січкоріз О.Є. та завідувач кафедри медичного права ФПДО Ірина Сенюта.

Під час парламентських слухань були висвітлені такі теми: реформа державного фінансування вищої освіти, університетська клініка як інструмент у підготовці сучасного лікаря, питання військово-медичної освіти в Україні, підготовка менеджерів в охороні здоров’я, проблеми стоматологічної освіти та перспективи розвитку фармацевтичної освіти в Україні, кадрова політика в системі громадського здоров’я.

За інформацією кафедри медичного права ФПДО ЛНМУ імені Данила Галицького

Прес-центр ЛНМУ імені Данила Галицького

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it