|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / Представники Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького були учасниками ХІІІ Медичного форуму та ХХІІІ медичної виставки «ГалМЕД»

Представники Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького були учасниками ХІІІ Медичного форуму та ХХІІІ медичної виставки «ГалМЕД»

Електронна адреса Друкувати PDF

4-6 квітня у Львові відбувся ХІІІ Медичний форум та ХХІІІ медична виставка «ГалМЕД».

Форум проходив за підтримки МОЗ України, Департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації, Люблінського воєводства Республіки Польща, Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, Українського лікарського товариства у Львові.

На відкритті виступили проректор з лікувальної роботи ЛНМУ імені Данила Галицького, проф. А.Я. Базилевич, завідувач кафедри акушерства, гінекології та перинатології, професор В.І. Пирогова та інші.

В експозиції виставки «ГалМЕД» було  представлено сучасне лікування та діагностичне обладнання, медичні прилади та інструменти, лабораторну медицину, фармацевтичні препарати, послуги сучасної клініки, зокрема було представлено кабінет профілактики меланоми, організований кафедрою дерматології, венерології ЛНМУ імені Данила Галицького (доц. О.О. Сизон).

Цьогоріч уперше в рамках Форуму організатори представили новий новаторський проект «Стоматологічна клініка мрії» + «Зуботехнічна лабораторія мрії-2017», який презентував міні-експозицію інтегральних комплексних рішень щодо обладнання для рентген-кабінету та цифрової кімнати «Лабораторії мрії». Відвідувачі мали можливість отримати знання з роботи на обладнанні із лабораторного та інтраорального 3D-сканування, з CAD\CAM, підготовки фрезерувальних робіт та з 3D-друку. Окрім цього, викликали зацікавлення лекційна програма, колоквіуми, майстер-класи, а також експозиція 8-ї спеціалізованої виставки «Стоматологічний ярмарок». У згаданих заходах взяли участь представники кафедр стоматологічного факультету нашого Університету.

У рамках Форуму відбулися:

·        Науково-практична конференція «Медикаментозна алергія: мульти-дисциплінарний підхід»

·        Науково-практична конференція «Дорожня карта впровадження ISO-15189 в роботу клініко-діагностичних лабораторій»

·        Круглий стіл «Протидія неінфекційним захворюванням у сфері громадського здоров’я в Україні»

·        Науково-практична конференція «Сучасні аспекти в комплексному підході до фізичної реабілітації»

·        Семінар «Комунікація з клієнтами поза медичним закладом»

·        Засідання Товариства дитячих пульмонологів і алергологів. Досвід лікування бронхіальної астми у дітей в умовах соляних шахт «Wieliczka». Обговорення рідкісних клінічних випадків.

·        Симпозіум з міжнародною участю «Репродуктивне здоров’я жінки в реаліях сучасного світу» (організатор – кафедра акушерства, гінекології та перинатології ЛНМУ імені Данила Галицького)

·        Практичний майстер-клас з новітніх технологій у галузі реабілітації

Упродовж роботи Форуму іноземними та українськими фахівцями було проведено низка практичних майстер-класів, зокрема з провідних методів фізичної реабілітації пацієнтів після інсульту, авторська методика мануальної терапії від Вроцлавської FizjoAcademia «Суглобові, м'язові та фасціальні техніки» та функціональної фізичної терапії у неврології, протибольова терапія фасціальних дисторсій FDM та інші.

Довідка. Львівський медичний форум – найбільша медична подія, куди з’їхались вчені, фахівці з різних галузей медицини, представники відомих фірм-виробників України та Європи.

За роки свого існування саме Львівський медичний форум став ідеальним місцем для просування новинок, методик лікування і передових технологій, обміну досвідом між фахівцями різних регіонів.

Детальна інформація на : www.galexpo.com.ua

www.facebook.com/Lviv.Medical.Forum/ 

За інформацією відділу лікувально-профілактичної роботи 

Прес-центр ЛНМУ імені Данила Галицького

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду