|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / У рамках Львівського медичного форуму за участі кафедри акушерства, гінекології та перинатології ФПДО ЛНМУ імені Данила Галицького відбувся симпозіум з міжнародною участю «Репродуктивне здоров’я жінки в реаліях сучасного світу»

У рамках Львівського медичного форуму за участі кафедри акушерства, гінекології та перинатології ФПДО ЛНМУ імені Данила Галицького відбувся симпозіум з міжнародною участю «Репродуктивне здоров’я жінки в реаліях сучасного світу»

Електронна адреса Друкувати PDF

6 квітня в рамках Львівського медичного форуму, що проходив  4-6 квітня у м. Львові за підтримки Міністерства охорони здоров’я України, Департаменту охорони здоров’я ЛОДА, Львівський осередок Асоціації перинатологів України, кафедра акушерства, гінекології та перинатології ФПДО Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького провели симпозіум з міжнародною участю «Репродуктивне здоров’я жінки в реаліях сучасного світу».

З вітальним словом виступив проректор з лікувально-профілактичної роботи нашого Університету А.Я. Базилевич.

В ході симпозіуму піднімалися актуальні питання акушерства та гінекології, які стосувалися невиношування вагітності, безпліддя, застосування допоміжних репродуктивних технологій, екстрагенітальної патології, антибіотикорезистентності в акушерстві, впливу дефіциту вітаміну D, репродуктивне здоров'я тощо.

 З усними доповідями виступили представники Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького: завідувач кафедри акушерства, гінекології та перинатології, професор В.І. Пирогова, доцент Н.С. Вереснюк, асистент С.О. Шурпяк. Питання патології щитоподібної залози і вагітності висвітлила в своїй доповіді завідувач кафедри ендокринології, доцент А.М. Урбанович.

Почесним гостем конференції був д. мед. н., президент Міжнародного наукового товариства підтримки та розвитку медичних технологій, керівник Центру Діагностичних технологій факультету наук про здоровя Університету Медицини в Любліні Артур Вдовяк (м. Люблін, Польща), який поділився своїм закордонним досвідом. Серед доповідачів були також провідні науковці з акушерства та гінекології з інших міст України: проф. Жабченко І.А., проф. Геряк С.М., проф. Давидова Ю.В., проф. Булавенко О.В., к.мед.н. Лиманська А.Ю., проф. Сенчук А.Я., проф. Квашенко В.П., проф. Грищенко О.В., проф. Ткачук Р.О.   

Конференцію відвідали не лише фахівці м. Львова та області, але й акушер-гінекологи Волинської, Івано-Франківської та Рівненської областей. Захід пройшов у надзвичайно приємній, дружній атмосфері, а на завершення – серед учасників відбувся розіграш корисних призів. 

Н.С. Вереснюк, доцент кафедри акушерства, гінекології та перинатології ФПДО 

Прес-центр ЛНМУ імені Данила Галицького

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду