|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / Працівники кафедри організації і управління охороною здоров’я взяли участь у польсько-українському симпозіумі «Сучасні проблеми організації амбулаторної медичної допомоги» у м. Жешів (Республіка Польща)

Працівники кафедри організації і управління охороною здоров’я взяли участь у польсько-українському симпозіумі «Сучасні проблеми організації амбулаторної медичної допомоги» у м. Жешів (Республіка Польща)

Електронна адреса Друкувати PDF

31 березня у місті Жешів було проведено польсько-український симпозіум «Сучасні проблеми організації амбулаторної медичної допомоги», організований Товариством з громадського здоров’я Львівщини (голова – завідувач кафедри організації і управління охороною здоров’я ЛНМУ імені Данила Галицького, проф. Олег Любінець) та Підкарпатським відділом Польського Товариства соціальної медицини і громадського здоров’я (президент – д. н. мед. Waclaw Kruk).

Учасники симпозіуму з України ознайомилися з досвідом роботи приватного лікувального закладу «Медик», одного з найбільших приватних медичних закладів Польщі, що спеціалізується на наданні амбулаторної допомоги. Доповідач д-р Stanisław Mazur (власник та керівник закладу) навів коротку історію закладу, озвучив інноваційні рішення в галузі логістики, зв'язку і догляду за пацієнтами.

У ході проведення симпозіуму висвітлено питання впровадження та навчання новим телемедичним технологіям (доповідач - Filip Osuchowski, викладач Жешівського університету, керівник Лабораторії телемедицини д. н. про здоров’я) та питань реабілітації (доповідач - mgr. Michalina Czarnota).

У роботі симпозіуму, окрім проф. Олега Любінця, взяли участь працівники Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького Тарас Гутор, Тетяна Лисак, Ірена-Марія Ткачук та інші.

Втілення міжнародних стандартів, у т.ч. у системі охорони здоров’я, є необхідним у процесі входження України до світового співтовариства та європейських структур. 

Гутор Т.Г., к.мед.н., доцент кафедри організації і управління охороною здоров’я ЛНМУ імені Данила Галицького 

Прес-центр ЛНМУ імені Данила Галицького

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду