|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / News / ЛНМУ імені Данила Галицького – другий серед медичних вишів України за рейтингом SciVerse Scopus

ЛНМУ імені Данила Галицького – другий серед медичних вишів України за рейтингом SciVerse Scopus

E-mail Print PDF
There are no translations available.

За інформацією порталу Освіта.UA, видавнича служба «УРАН» здійснила наукометричний моніторинг суб’єктів науково-видавничої діяльності України за показниками бази даних SciVerse Scopus, на підставі якого складено рейтинг вищих навчальних закладів України.

Станом на квітень 2017 року до бази даних Scopus включено 136 ВНЗ України, що на 9 вишів більше, ніж у квітні 2016 року. У рейтинговій таблиці українські вищі навчальні заклади ранжовані за індексом Гірша (h-індекс) – кількісним показником, що базується на чисельності наукових публікацій і кількості їх цитувань.

Згідно з даними рейтингу, Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького стабільно посідає високу 12 позицію і є другим серед медичних університетів, поступаючись лише Донецькому національному медичному університету імені Максима Горького. Серед вишів Львова наш Університет посідає третє місце після ЛНУ ім. І.Франка та НУ «Львівська політехніка». Порівняно з відповідним рейтингом 2016 р. показники ЛНМУ імені Данила Галицького помітно зросли — кількість публікацій становить 681 (531 — у рейтингу 2016 р.), кількість цитувань — 3544 (2796), індекс Гірша — 32 (30).

Результати рейтингу ВНЗ базуються на показниках наукометричної бази даних SciVerse Scopus, що є інструментом для відстеження цитованості наукових статей, що публікуються навчальним закладом або його співробітниками. База даних Scopus постійно індексує понад 20 тисяч наукових журналів та сотні книжкових серій.

Більше: http://osvita.ua/vnz/rating/55425/ 

Ягело С.П., Вчений секретар ЛНМУ імені Данила Галицького

Прес-центр ЛНМУ імені Данила Галицького

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it