|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / News / Інформація Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України щодо II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади

Інформація Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України щодо II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади

E-mail Print PDF
There are no translations available.


 

На адресу Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького надійшов лист Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України.

У листі йдеться про те, що протягом квітня-травня 2017 року учасники Олімпіади (студенти, викладачі) можуть надсилати свої відгуки та пропозиції щодо проведення Олімпіади на електронну адресу olimpstud@ukr.net.

Також на цю електронну адресу оргкомітетам базових вищих навчальних закладів слід надіслати звіт після її проведення із зазначенням теми «ЗВІТ з _________» (іназва проведеної Олімпіади) у форматі документ Word.

Нагадаємо, що II етап Всеукраїнської студентської олімпіади проходить відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 09.12.2016 № 1495. 

Прес-центр ЛНМУ імені Данила Галицького

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it