|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / Інформація Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України щодо II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади

Інформація Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України щодо II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади

Електронна адреса Друкувати PDF


 

На адресу Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького надійшов лист Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України.

У листі йдеться про те, що протягом квітня-травня 2017 року учасники Олімпіади (студенти, викладачі) можуть надсилати свої відгуки та пропозиції щодо проведення Олімпіади на електронну адресу olimpstud@ukr.net.

Також на цю електронну адресу оргкомітетам базових вищих навчальних закладів слід надіслати звіт після її проведення із зазначенням теми «ЗВІТ з _________» (іназва проведеної Олімпіади) у форматі документ Word.

Нагадаємо, що II етап Всеукраїнської студентської олімпіади проходить відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 09.12.2016 № 1495. 

Прес-центр ЛНМУ імені Данила Галицького

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду