|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / До Європейського дня захисту прав пацієнтів кафедра медичного права ФПДО ЛНМУ імені Данила Галицького підготувала виставку

До Європейського дня захисту прав пацієнтів кафедра медичного права ФПДО ЛНМУ імені Данила Галицького підготувала виставку

Електронна адреса Друкувати PDF

18 квітня у всіх країнах Європи, зокрема в Україні, відзначають Європейський день захисту прав пацієнтів. Рішення про проведення дня пацієнта було прийняте Європейським Парламентом 29 березня 2007 р., Україна ж долучилась до відзначення дня пацієнта у 2008 р.

День захисту прав пацієнтів відзначається проведенням правопросвітницьких заходів, що проходять у всій Європі. Кафедра медичного права ФПДО та студенти ІІІ та ІV курсів Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького спільно з ГО «Фундація медичного права та біоетики України», Львівським обласним благодійним фондом «Медицина і право», підготували виставку карикатур на медико-правову тематику. Студенти-медики, які вивчають медичне право, в жартівливій формі розкрили особливості взаємин «лікар-пацієнт» і проблеми, які бачить молодь, у царині охорони здоров’я. 

Виставку можна оглянути у приміщенні кафедри медичного права ФПДО, що знаходиться за адресою: вул. Солодова 10, 2 поверх, щоденно в робочі дні до 28 квітня 2017 р. 

За інформацією кафедри медичного права ФПДО 

Прес-центр ЛНМУ імені Данила Галицького

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду