|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / Відбулася чергова щорічна конференція трудового колективу ЛНМУ імені Данила Галицького

Відбулася чергова щорічна конференція трудового колективу ЛНМУ імені Данила Галицького

Електронна адреса Друкувати PDF

21 квітня 2017 року в актовому залі Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького відбулася чергова щорічна конференція трудового колективу нашої Alma Mater.

Перед делегатами та учасниками конференції зі звітною доповіддю виступив ректор ЛНМУ імені Данила Галицького, член-кореспондент НАМН України, професор Борис Семенович Зіменковський. Він розповів про виконання Колективного договору за 2016 рік, проаналізував діяльність університету за звітний період – навчальну, науково-дослідницьку, лікувальну, виховну, фінансову, адміністративно-господарську тощо. «Нам потрібно готувати спеціалістів високої якості, зберегти академічну репутацію, імідж і престиж нашого Університету», – відзначив професор Б.С. Зіменковський.

В обговоренні звітної доповіді виступила проректор з економічних питань Уляна Володимирівна Цап. Вона розповіла про соціальні виплати та пільги, соціальний захист працівників і студентів. На завершення свого виступу У.В. Цап запропонувала оцінити роботу ректора з виконання колективного договору за 2016 рік як добру. Ця пропозиція була підтримана колективом – делегати конференції одностайно ухвалили рішення оцінити роботу ректора з виконання колективного договору за 2016 рік як добру.

Голова профспілкового комітету співробітників ЛНМУ імені Данила Галицького, доцент Григорій Ілліч Корнієнко ознайо­мив присутніх із до­повненнями до Колективного договору на 2017 рік, які були одноголосно підтримані та прийняті конференцією трудого колективу нашої Alma Mater.

Фото М. Гриновця

 

Прес-центр ЛНМУ імені Данила Галицького

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду