|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / Кафедра медичного права Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького провела заходи, приурочені до Міжнародного дня захисту дітей

Кафедра медичного права Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького провела заходи, приурочені до Міжнародного дня захисту дітей

Електронна адреса Друкувати PDF

2 червня кафедра медичного права Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького провела заходи, приурочені до Міжнародного дня захисту дітей, який у світі щороку відзначають 1 червня. У цей день тематика прав дитини звучить особливо, проте актуальна щодня. Важливо, аби дотримання прав дитини було пріоритетним напрямом діяльності органів влади і права дитини були під постійною опікою!

Студенти-консультанти медико-юридичної клініки спільно з викладачами кафедри завітали до діток, які перебувають у Притулку для дітей Служби у справах дітей Львівської облдержадміністрації. Тематика інтерактивного заняття була «Права й обов’язки дітей в Україні», в межах якого студенти в ігровій формі (через сюжети казок формували каталог прав дитини та шукали їх дотримання і порушення) надавали інформацію діткам від 3 до 12 років, закладаючи в їхню свідомість правові зерна.

Медико-юридична клініка тісно співпрацює з Притулком як шляхом проведення інтерактивних занять, так і виїзних консультацій. Окрім навчального компоненту, позитивних емоцій додало частування солодкими гостинцями. 

За інформацією кафедри медичного права ФПДО ЛНМУ імені Данила Галицького 

Прес-центр ЛНМУ імені Данила Галицького

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду