|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / Працівники кафедри сімейної медицини ФПДО ЛНМУ імені Данила Галицького взяли участь у XXIV Міжнародній кардіологічній конференції у м. Забже (Республіка Польща)

Працівники кафедри сімейної медицини ФПДО ЛНМУ імені Данила Галицького взяли участь у XXIV Міжнародній кардіологічній конференції у м. Забже (Республіка Польща)

Електронна адреса Друкувати PDF

7-9 червня у м. Забже (Республіка Польща) відбулася XXIV Міжнародна кардіологічна конференція «Досягнення у діагностиці і лікуванні хвороб серця, легень і судин» («Postępy w rozpoznawaniu i leczeniu chorób serca, płuc i naczyń»). У роботі конференції взяли участь і працівники кафедри сімейної медицини ФПДО ЛНМУ імені Данила Галицького.

Захід був присвячений 30-річчю інтервенційного лікування гострого інфаркту міокарда у Забжу.

Організаторами конференції виступили III кафедра і Клінічне відділення кардіології та кафедра і Клінічне відділення кардіохірургії і трансплантології Сілезького медичного університету, Сілезький центр хвороб серця у Забже.

Працівники кафедри сімейної медицини ФПДО ЛНМУ імені Данила Галицького ознайомилися з досвідом роботи Сілезького центру хвороб серця. Під час науково-практичного заходу були продемонстровані клінічні випадки та заходи щодо надання допомоги у кардіологічній практиці, в також онлайн-трансляція хірургічного втручання, що  здійснювалася з гемодинамічної лабораторії Сілезького центру хвороб серця.

 

https://konferencjazabrze.mp.pl/ 

За інформацією кафедри сімейної медицини ФПДО 

Прес-центр ЛНМУ імені Данила Галицького

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду