|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / Інформація МОН України про проведення XII міжнародного пленеру органів студентського самоврядування

Інформація МОН України про проведення XII міжнародного пленеру органів студентського самоврядування

Електронна адреса Друкувати PDF

На адресу Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького надійшов лист Міністерства освіти і науки про проведення XII міжнародного пленеру органів студентського самоврядування.

У листі Міністерство повідомляє, що з 22 по 27 серпня Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Національний студентський союз» спільно із Львівським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Колегією студентів і аспірантів та Радою молодих вчених Національного університету «Львівська політехніка» проводитимуть XII міжнародний пленер Національного студентського союзу з питань студентського самоврядування, молодіжної науки та фізичного виховання студентської молоді.

Місце проведення пленеру – навчально-оздоровчий табір «Політехнік-3» Національного університету «Львівська політехніка» (с. Коблеве Березанського району Миколаївської області).

Інформація про захід розміщена на веб-порталі Національного університету «Львівська політехніка» http://lp/edu/ua/. Додаткову інформацію можна отримати електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або у співголови оргкомітету заходу Анатолія Ігнатовича (тел. 032-276-05-89, 067-603-80-03).

Враховуючи освітньо-наукову та фізкультурно-оздоровчу спрямованість цього заходу, його освітньо-виховне і консолідуюче значення для української молоді, просимо ради молодих учених, органи студентського самоврядування, первинні профспілкові організації ЛНМУ імені Данила Галицького поінформувати студентів і аспірантів про його проведення. 

За інформацією навчального відділу 

Прес-центр ЛНМУ імені Данила Галицького

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду