|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / Представники нашого Університету взяли участь у традиційному забігу «Здоровий лікар – здорова нація» до Дня медичного працівника

Представники нашого Університету взяли участь у традиційному забігу «Здоровий лікар – здорова нація» до Дня медичного працівника

Електронна адреса Друкувати PDF

17 червня вже четвертий рік поспіль відбувся забіг, присвячений професійному святу медичних працівників під гаслом «Не біжіть до лікаря! Біжіть разом з лікарем!».

Організатори заходу – Українське Лікарське Товариство у Львові за підтримки Департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації, ЛНМУ імені Данила Галицького, управління охорони здоров’я Львівської міської ради, Ради молодих лікарів Львівщини.

Почесними гостями та учасниками свята були голова депутатської комісії охорони здоров’я ЛОР, головний лікар ЛОКЛ Михайло Гичка,  депутат ЛМР Роман Грицевич, президент СФУЛТ, проректор ЛНМУ імені Данила Галицького, професор Aндрій Базилевич.

Метою заходу було створення позитивного іміджу сучасного лікаря, який своїм прикладом заохочує громадян до здорового способу життя та відповідального ставлення до свого здоров’я.

До участі в забігу традиційно долучилися лікарі та члени їхніх родин, а також усі мешканці Львова й області, які ведуть або тільки розпочинають вести активний і здоровий спосіб життя. Цьогоріч до забігу долучилося понад 120 учасників, з них близько 25 дітей.

Визначено переможців у забігу на 100 м для найменших учасників віком до 7 років, серед дітей від 8 до 14 років в дистанції 500 м, а також в основній дистанції на 3 км серед жінок та чоловіків.


Також відзначено переможців у номінаціях: наймолодший учасник, найповажніший учасник пробігу та найбільш спортивна родина.

Після забігу відбулися показові виступи від спортивного клубу URAGAN, а також видовищне шоу. 

Фото М. Гриновця 

Прес-центр ЛНМУ імені Данила Галицького

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду