|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / Відбулося засідання Вченої ради Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького

Відбулося засідання Вченої ради Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького

Електронна адреса Друкувати PDF

22 червня у конференц-залі Стоматологічного медичного центру Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького відбулося засідання Вченої ради Університету.

Розпочала засідання Вченої ради в.о. проректора з наукової роботи ЛНМУ імені Данила Галицького, доктор медичних наук, професор Негрич Тетяна Іванівна.

На початку засідання професор Негрич Т.І. вручила подяки з нагоди Дня медичного працівника працівникам Університету.

Подяки Львівської обласної державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток медичної галузі, активну громадську позицію та отримали:

 • проректор з лікувально-профілактичної роботи ЛНМУ імені Данила Галицького, президент Світової федерації українських лікарських товариств, д. мед. н., проф. Базилевич Андрій Ярославович
 • завідувач кафедри анестезії та інтенсивної терапії ФПДО ЛНМУ імені Данила Галицького, д. мед. н., проф. Підгірний Ярослав Михайлович 

Подяку голови Львівської обласної ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість справі, активну громадську позицію та з нагоди Дня медичного працівника отримав професор кафедри педіатрії та неонатології ФПДО ЛНМУ імені Данила Галицького, д. мед. н. Дубей Леонід Ярославович.

Почесні грамоти Департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток охорони здоров’я, високий професіоналізм, відданість справі, активну громадську позицію та з нагоди Дня медичного працівника отримали:

 • доцент кафедри внутрішньої медицини № 2, к. мед. н. Гук-Лешневська Зоряна Орестівна
 • доцент кафедри акушерства та гінекології, к. мед. н. Жемела Олена Михайлівна
 • доцент кафедри мікробіології, к. мед. н. Шикура Роксолана Григорівна
 • доцент кафедри фтизіатрії і пульмонології Заверуха Ольга Ярославівна. 

Подяки Департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації за активну діяльність в охороні здоров’я Львівщини отримали:

 • доцент кафедри неврології, к. мед. н. Матвієнко Юрій Олександрович
 • доцент кафедри клінічної фармації, фармакотерапії та медичної стандартизації Настюха Юлія Сергіївна
 • доцент кафедри внутрішньої медицини № 1, к. мед. н. Пронів Лесяч Миколаївна.

Почесні грамоти управління охорони здоров’я Департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради за щоденну сумлінну наполегливу працю, високу професійну майстерність та віддане служіння людям, відповідальність та цілеспрямованість, вірність професії та обов’язку і з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника отримали:

 • завідувач кафедри фтизіатрії і пульмонології, проф. Костик Ольга Петрівна
 • професор кафедри хірургії № 2 Федоренко Вадим Петрович
 • завідувач кафедри терапевтичної стоматології факультету післядипломної освіти Пупін Тарас Ілліч
 • доцент кафедри дитячої хірургії Кузик Андрій Станіславович
 • асистент кафедри сімейної медицини факультету післядипломної освіти Федечко Мар’яна Йосипівна. 

За ІІ місце у змаганнях з міні-футболу серед лікувально-профілактичних закладів у програмі комплексної спартакіади Обласного комітету профспілки працівників охорони здоров’я України нагороджено команду ЛНМУ імені Данила Галицького та капітана команди – доцента кафедри патологічної анатомії та судової медицини Шевчука Миколу Миколайовича.

Професор Негрич Т.І. вручила атестат доцента Сергієнко Вікторії Олександрівні – доценту кафедри ендокринології.

Відтак відповідно до порядку денного зі звітами виступили голови державних екзаменаційних комісій:

 • Медичний факультет № 1, спеціальність «лікувальна справа» – проф. Андрющенко В.П.
 • Медичний факультет № 2, спеціальність «лікувальна справа» – Гайда І.М.
 • Медичний факультет № 2, спеціальність «педіатрія» – проф. Добрянський Д.О.
 • Стоматологічний факультет, спеціальність «стоматологія» – проф. Макєєв В.Ф.
 • Фармацевтичний факультет, спеціальність «фармація» – проф. Громовик Б.П. 

Щодо рекомендації випускників Університету 2016-2017 академічного року на наукову роботу доповіли голови факультетських вчених рад:

 • Медичний факультет № 1 – декан, доц. Дибас Б.В.
 • Медичний факультет № 2 – декан, проф. Кривко Ю.Я.
 • Стоматологічний факультет – декан, проф. Огоновський Р.З.
 • Фармацевтичний факультет – декан, доц. Роговик В.Й. 

Про зміни у Правилах прийому студентів до ЛНМУ імені Данила Галицького у 2017 р. доповів відповідальний секретар приймальної комісії, доц. Кузик А.С.

Відповідно до порядку денного відбулося планування теми докторської дисертації доцента кафедри нормальної фізіології Кондро М.М. на тему: «Мітохондріальна дисфункція у механізмах розвитку стеатогепатозу за умов вісцерального ожиріння та його профілактика».

Під час засідання Вченої ради Університету відповідно до порядку денного розглядалося питання присвоєння вчених звань працівникам Університету.  

З інформацією щодо важливості публікацій працівників Університету у наукових журналах на безоплатній основі, наукометричних базах даних, використання договорів про співпрацю, грантів та стипендій, участі в міжнародних програмах/конференціях/з'їздах тощо виступила в.о. проректора з наукової роботи ЛНМУ імені Данила Галицького, професор Негрич Тетяна Іванівна.

Вченою радою було також розглянуто та ухвалено низку інформаційних матеріалів. Зокрема Вчений секретар Ягело С.П. повідомила інформацію:

 • Про подяку Служби у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації за плідну та якісну співпрацю в рамках заходу «Уроки стоматологічного здоров’я» декану стоматологічного факультету, проф. Огоновському Р.З., декану по роботі з іноземними студентами, доц. Вариводі Є.С. та декану ФПДО доц. Січкорізу О.Є., завідувачу кафедри ортодонтії проф. Безвушко Е.В. та завідувачу кафедри стоматології дитячого віку, доц. Колесніченку О.В., а також професорсько-викладацькому складу вказаних кафедр, студентам стоматологічного факультету та іноземним студентам української та англомовної форми навчання.
 • Про подяку ректора Національного університету «Львівська політехніка» проф. Бобала Юрія Ярославовича за якісне проведення лекційних та практичних занять з долікарської допомоги з медичним формуванням цивільного захисту викладачу кафедри медицини катастроф та військової медицини к. мед. н. Литвинчуку Володимиру Григоровичу.
 • Про подяку професора Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Барана Володимира дирекції та працівникам бібліотеки Університету за уважне ставлення, доброзичливість, оперативність та професійність у роботі. 

Вчена рада ЛНМУ імені Данила Галицького ухвалила підтримати рішення:

 • рекомендувати до друку монографію
 • провести часткові зміни у складі Вченої ради 

На завершення засідання Вченої ради було оголошено про те, що 23 червня 2017 року (п’ятниця), о 10.00 на площі біля адміністративного корпусу Університету відбудеться Урочисте засідання Вченої ради Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, присвячене випуску лікарів та провізорів. 

Андріана Гриновець, керівник прес-центру ЛНМУ імені Данила Галицького

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду