|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / Вітання ректора ЛНМУ імені Данила Галицького, академіка НАМН України, заслуженого працівника Вищої школи України, лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки, д. фарм. н., професора Б.С. ЗІМЕНКОВСЬКОГО з нагоди випуску лікарів та провізорів

Вітання ректора ЛНМУ імені Данила Галицького, академіка НАМН України, заслуженого працівника Вищої школи України, лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки, д. фарм. н., професора Б.С. ЗІМЕНКОВСЬКОГО з нагоди випуску лікарів та провізорів

Електронна адреса Друкувати PDF

ШАНОВНІ ВИПУСКНИКИ! 

Сьогодні зі стін Університету у професійну та життєву дорогу вирушає новий загін лікарів і про­візорів. Молоді й талановиті, спов­нені знань, сил і енергії, Ви, безпе­речно, станете гідними послідовниками славет­них традицій десятків тисяч випуск­ни­ків на­шо­ї Alma Mater.


Лікар – це особлива про­фесія, це по­кли­кання допомагати людям. Ваші знан­ня і праця повинні служити вико­нанню цієї місії, бо від Вашого вміння та досвіду залежатиме не лише здоров’я, а й життя людини. Будьте завжди орга­ні­зованими, чіткими, послідовними, не забувайте, що кожне Ваше слово має бу­ти виваженим, а дії – обміркованими. Праця лікаря завжди пов'язана з самовідданістю, а часто – і з самопожертвою, особливо у наш нелегкий час.


Лікарі і провізори но­вої генерації повинні бути не лише досконалими фахівцями і сповідувати високі людсь­­кі цінності, але й глибоко розуміти нероз­ривність медицини і фармації, адже по­ступ медицини неможливий без упровадження но­вих фармацевтичних технологій, нових ме­то­дів і підходів у лікуванні захво­рю­вань.


Дорогі колеги! Ви обрали благород­ну професію – служіння людям. Бажаю сповна скористатися здобутими знаннями, йти у світ лише дорогами добра та гідності, чесності та працелюбності. Як би далеко не закинула Вас доля, дорожіть своїм ім'ям та ім'ям Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького!

Тож складаю сердечні вітання всім, хто сьогодні вирушає у самостійну професійну дорогу. Вірю, що отримані у нашому Університеті знання дозволять Вам, наші молоді колеги, гідно нести звання випускника своєї Alma Mater, опанувати не одну життєву і професійну висоту!

У добру путь, лікарі та провізори ви­пуску 2017 року!

 

З повагою
ректор ЛНМУ імені Данила Галицького,
академік НАМН України,
заслужений працівник вищої школи України,
лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки,
д. фарм. н., професор Борис ЗІМЕНКОВСЬКИЙ