|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / Представники ЛНМУ імені Данила Галицького увійшли до складу Public Health Law Working Group Асоціації шкіл громадського здоров’я в Європейському регіоні (ASPHER)

Представники ЛНМУ імені Данила Галицького увійшли до складу Public Health Law Working Group Асоціації шкіл громадського здоров’я в Європейському регіоні (ASPHER)

Електронна адреса Друкувати PDF


 

У структурі Асоціації шкіл громадського здоров’я в Європейському регіоні створено (ASPHER) нову інституцію – Public Health Law Working Group (Робоча група з права громадського здоров’я).

Від України до складу Public Health Law Working Group увійшли представники кафедри медичного права ФПДО ЛНМУ імені Данила Галицького – завідувач кафедри, доц. Ірина Сенюта та асистент цієї кафедри Дмитро Клапатий.

Важливо, що ASPHER, як флагман розвитку громадського здоров’я на міжнародній арені, започатковує системну роботу в аспекті правового компоненту цієї царини. Для України це особливо цікавий напрям, адже сфера громадського здоров’я активно розпочала свій спектральний розвиток: від інституційного до освітнього.

Обмін досвідом буде дуже корисним, з огляду і на те, що з 2018 р. на кафедрі медичного права ЛНМУ імені Данила Галицького запроваджується тематичне удосконалення для мультидисциплінарної групи на тему «Медичне право та право громадського здоров’я».

Завдання ASPHER Public Health Law Working Group інформувати її членів та членів ASPHER загалом про право громадського здоров'я, як важливу соціальну детермінанту здоров'я. Це справжня зміна парадигми щодо сприйняття того, які зміни право може привнести в розвиток системи громадського здоров'я. Група тісно співпрацюватиме з членами ASPHER та відповідними проектними групами ASPHER, зокрема група Права людини в сфері охорони здоров'я, яка вже успішно функціонує протягом кількох років.

Варто відзначити, що між Університетом та ASPHER укладено договір про співпрацю, а кафедра медичного права є асоційованим членом ASPHER. 

За інформацією кафедри медичного права ФПДО ЛНМУ імені Данила Галицького 

Прес-центр ЛНМУ імені Данила Галицького

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду