|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / Відбулася нарада з обговорення заходів, розроблених Бюро ВООЗ в Україні, з метою удосконалення профілактики неінфекційних захворювань серед людей похилого віку

Відбулася нарада з обговорення заходів, розроблених Бюро ВООЗ в Україні, з метою удосконалення профілактики неінфекційних захворювань серед людей похилого віку

Електронна адреса Друкувати PDF

Продовжується співпраця ВООЗ та українських медичних університетів, у тому числі ЛНМУ імені Данила Галицького, в рамках глобального дослідження «Соціальні інновації на підтримку людей літнього віку на базі громад» (Research on community-based social innovations for healthy ageing, CBSI).

27-28 липня у Львові проведено обговорення розроблених Бюро ВООЗ в Україні освітніх заходів з метою удосконалення на первинній ланці профілактики неінфекційних захворювань серед людей похилого віку для подальшого впровадження обговорених ідей у медичних освітніх закладах України. Під час наради розглянуто питання основних захворювань, асоційованих з віком та старінням, проблеми здорового харчування та фізичної активності людей похилого віку з метою профілактики неінфекційних захворювань, а також основні підходи до реабілітації хворих похилого віку.

У роботі заходу взяли участь: Наталія Король, національний спеціаліст ВООЗ з питань неінфекційних захворювань, Тетяна Грузєва – професор, завідувач кафедри соціальної медицини та громадського здоров’я Національного медичного університету імені О. О. Богомольця, Андрій Зінчук – старший викладач кафедри соціальної медицини, організації та економіки охорони здоров’я Харківського національного медичного університету та Тарас Гутор – доцент кафедри організації і управління охороною здоров’я, керівник центру біостатистики Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.

Опрацьовані наукові матеріали вже отримали всі необхідні висновки комітету з етики ВООЗ та плануються до впровадження у навчальний процес вищих медичних навчальних закладів України. 

За інформацією кафедри організації і управління охороною здоров’я 

Прес-центр ЛНМУ імені Данила Галицького

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду