|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / Народний ансамбль танцю «Горицвіт» ЛНМУ імені Данила Галицького здобув найвищу нагороду – Grand Prix Міжнародного молодіжного фестивалю «Панагюрище» у Болгарії

Народний ансамбль танцю «Горицвіт» ЛНМУ імені Данила Галицького здобув найвищу нагороду – Grand Prix Міжнародного молодіжного фестивалю «Панагюрище» у Болгарії

Електронна адреса Друкувати PDF

Пропонуємо Вашій увазі статтю студентки 4 курсу медичного факультету № 1, солістки народного ансамблю танцю «Горицвіт» Зоряни Грицини. 

І знову ансамбль танцю «Горицвіт» у фаворі! Українська вишиванка, синьо-жовті стяги та гопак – завдяки народному ансамблю танцю «Горицвіт» Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького Болгарія та Румунія вкотре зустріла українську культуру на своїх теренах.

Один із найвідоміших колективів України, у складі якого танцює понад 100 студентів-медиків, влітку відбув на чергові гастролі містами Болгарії та Румунії. Безумовно глядацькі зали і цього разу не змогли залишитися байдужими.

Першими, з ким «Горицвіт» поділився своїм доробком, були гості Міжнародного молодіжного фестивалю «Панагюрище» у Болгарії. Сцена зібрала 13 професійних та самодіяльних танцювальних колективів з різних куточків світу, які мали можливість поборотися за першість у фестивалі-конкурсі.

Найяскравіше враження на журі справив ансамбль танцю «Горицвіт», про що свідчить здобуття колективом найвищої нагороди – Grand Prix фестивалю. «Горицвітові» вдалось полонити серця усього складу журі, до якого увійшли 11 визначних діячів культури та мистецтва.

Ця перемога далась завдяки невтомній праці керівника колективу – народного артиста України Зенона Колобича. Дякуючи його старанням, ансамбль упродовж 42 років подорожує світом, бере участь у міжнародних фестивалях-конкурсах та здобуває найвищі премії і нагороди.

Перебуваючи за сотні кілометрів від рідної землі, «Горицвіт» не лише презентує Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького, а й прославляє нашу рідну Батьківщину Україну, ділиться її неповторними традиціями та багатими культурними надбаннями українського народу. Не зважаючи на усі міфи та розповіді про краще життя за межами України, молоді виконавці щоразу все більше переконуються у силі любові до рідного дому та тугою за ним.

Грицина Зоряна, солістка народного ансамблю танцю «Горицвіт», студентка 4 курсу медичного факультету № 1 

Відділ гуманітарної освіти і виховання,

прес-центр ЛНМУ імені Данила Галицького

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду