|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / ВІТАЄМО З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

ВІТАЄМО З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Електронна адреса Друкувати PDF

 

Сьогодні відзначається День незалежності України.

Це не просто День народження держави. Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, а також про тих Героїв, які виборюють нашу незалежність сьогодні.

Це день, коли варто думати про день завтрашній, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією.

День незалежності – це день, у який щороку зустрічаються Минуле і Майбутнє нашої Держави. Минуле має вселяти мудрість. Майбуття повинно виховувати в нас відповідальність за прийняття рішень.

Творення історії України, її сьогодення і майбутнього – обов’язок кожного з нас, усього народу. Бо доля України – це доля всіх, хто живе під високим синім українським небом, працює на рідній землі.

Незалежність – символ нашої нації. Вона нагадує нам, якого ми славного роду діти. Усі ми хочемо зберегти найдорожче: дітей і родину, мир і спокій, працю і добробут, надію і віру.

Ми зможемо подолати всі труднощі. У нас досить таланту і сили здійснити задумане.

Хай у серцях українців серпнева блакить неба і жовтогарячий зерновий лан зливаються барвами української державності в символ свободи та праці.

Нехай свято Незалежності духмяним серпневим запахом українського хліба принесе у Ваші домівки щастя і добро, порозуміння та згуртованість, мир та любов!

Відділ гуманітарної освіти і виховання,

прес-центр ЛНМУ імені Данила Галицького

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду