|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / ЛНМУ імені Данила Галицького до 12 вересня 2017 року проводить набір громадян України на військову підготовку офіцерів запасу медичної служби за державним замовленням та за контрактом

ЛНМУ імені Данила Галицького до 12 вересня 2017 року проводить набір громадян України на військову підготовку офіцерів запасу медичної служби за державним замовленням та за контрактом

Електронна адреса Друкувати PDF

Нагадуємо, що у 2017 році ЛНМУ імені Данила Галицького здійснює набір громадян України за  військово-обліковою спеціальністю підготовки офіцерів запасу «Лікувальна справа в наземних військах, авіації та на кораблях (помічник лікаря)» (детальніше – на сторінці кафедри медицини катастроф та військової медицини).

До військової підготовки за програмою офіцерів запасу залучаються громадяни, які на початок занять з військової підготовки навчаються на 4-му  курсі  медичних факультетів № 1 та № 2.

Для вступу на військову підготовку особа має бути громадянином України, придатним до військової служби за підсумками проходження у рік вступу військово-лікарської комісії щодо навчання за програмою підготовки офіцера запасу, успішно пройти конкурсний відбір та своєчасно укласти контракт на навчання.

Громадяни проходять військову підготовку:

  • за державним замовленням – при умові укладання контракту про вступ до Української військово-медичної академії;
  • за контрактом – за рахунок коштів, які надходять від фізичних осіб як плата за послуги, пов’язані з навчанням. 

Військова підготовка проводиться за семестрами протягом двох років.  Громадянам, які пройшли повний курс військової підготовки, склали випускний екзамен і Військову присягу та атестовані до офіцерського складу, після закінчення ВНЗ й отримання освітньо-кваліфікаційного рівня не нижче бакалавра наказом Міністра оборони України присвоюється первинне офіцерське військове звання – молодший лейтенант запасу.

Студенти вищезгаданих курсів, які виявили бажання проходити військову підготовку, до 12 вересня 2017 року мають подати заяву на ім’я голови відбіркової комісії разом із ксерокопіями паспорта громадянина України (1-ої, 2-ої сторінок), довідки про присвоєння ідентифікаційного коду, приписного свідоцтва (для юнаків) на кафедру медицини катастроф та військової медицини.

Конкурсний відбір включає в себе професійний та психологічний відбір, оцінку рівня допризовної і фізичної підготовки. Конкурсний відбір проводитиметься на кафедрі медицини катастроф та військової медицини за окремим розкладом. 

Відбіркова комісія кафедри медицини катастроф та військової медицини Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького

Контактний телефон: (032) 260 08 28 

За інформацією кафедри медицини катастроф та військової медицини 

Прес-центр ЛНМУ імені Данила Галицького

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду