|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / Вітання ректорату Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького з нагоди Дня знань та початку нового навчального року

Вітання ректорату Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького з нагоди Дня знань та початку нового навчального року

Електронна адреса Друкувати PDF

 

Від душі вітаємо шановних викладачів та студентів Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького з Днем Знань та початком нового навчального року, а також першокурсників, які вперше переступають поріг нашої Alma Mater, із посвятою в студенти!

Знаменно, що Святом Знань, просвіти, науки, молодості та надії розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень.

Для цьогорічних першокурсників Університету, які щойно ступають на незвіданий шлях і згодом утілюватимуть отримані знання в реальному житті, Свято Знань стане особливим і визначальним у житті. Бажаємо, щоб зерна науки дали добрі сходи і зросли у Ваших душах урожаєм мудрості та натхнення, щоб дарувати людям здоров'я, радість і щастя.

Висловлюємо слова подяки за щоденну напружену, титанічну працю шановним представникам професорсько-викладацького складу Університету, які не тільки щедро діляться своїми знаннями, а й виховують молоде покоління свідомих громадян в дусі любові до рідного краю, до України та до Людини як найбільшої гуманітарної цінності. Бажаємо міцного здоров’я, мудрості й терпіння, творчої наснаги в роботі, щастя й благополуччя, а студентам – наполегливості, працьовитості, упевненості у своїх силах, а головне – щирого прагнення до знань та підкорення нових освітніх вершин.

Зі Святом та до нових звершень

 

Ректорат ЛНМУ імені Данила Галицького

 

Відділ гуманітарної освіти і виховання,

прес-центр ЛНМУ імені Данила Галицького

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду