|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / У жовтні у ЛНМУ імені Данила Галицького відбудеться Перший міжнародний науково-практичний симпозіум «Medicine UpDate 2017 SMART LION»

У жовтні у ЛНМУ імені Данила Галицького відбудеться Перший міжнародний науково-практичний симпозіум «Medicine UpDate 2017 SMART LION»

Електронна адреса Друкувати PDF

5-6 жовтня 2017 р. у ЛНМУ імені Данила Галицького відбудеться Перший міжнародний науково-практичний симпозіум «Medicine UpDate 2017 SMART LION».

Захід пройде під егідою Міністерства охорони здоровя України, Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, Лікарської комісії Наукового Товариства імені Шевченка та Українського Лікарського Товариства у Львові.

У рамках симпозіуму передбачаються цікаві лекції, дискусії та обговорення випадків з практики, участь cвітових лідерів експертів і відомих українських вчених, можливість представити свої дослідження чи випадки, а також добра нагода поспілкуватись наживо з відомими фахівцями у медицині, нейрофізіології, психіатрії та психології.

Симпозіум включений до Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводяться у 2017 році.

ФОРМИ УЧАСТІ В КОНФЕРЕНЦІЇ:

  • виступ із доповіддю;
  • стендова доповідь;
  • участь 

Робоча мова симпозіуму: англійська (синхронний переклад на українську).

Підписати тезу для участі в симпозіумі з можливістю усної доповіді або постерної презентації можна он-лайн до 5 вересня 2017 р. за посиланням http://journals.medntsh.lviv.ua/?q=impreza/smart-lion-2017

Під час симпозіуму також для молодих вчених відбудеться конкурс арт-наукових робіт зображень природничих наук «How to stress less».

Наукові матеріали конференції будуть опубліковані у журналі «МЕДИЧНІ НАУКИ - Праці наукового товариства ШЕВЧЕНКА». 

Контактні особи з питань участі в конференції:

  • для реєстрації, організаційно-фінансових питань звертатися до Ірини Ковальчук: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
  • з наукових питань: Надія Купиняк Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду   

·        SmartLion_17_call_3.doc

За інформацією Лікарської комісії Наукового Товариства імені Шевченка

Прес-центр ЛНМУ імені Данила Галицького

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду