|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / Команда ЛНМУ імені Данила Галицького стала переможцем Всеукраїнської олімпіади з міжнародною участю з симуляційної медицини «TernopilSimОlimp – 2017» (екстрена і невідкладна медична допомога)

Команда ЛНМУ імені Данила Галицького стала переможцем Всеукраїнської олімпіади з міжнародною участю з симуляційної медицини «TernopilSimОlimp – 2017» (екстрена і невідкладна медична допомога)

Електронна адреса Друкувати PDF

28-30 вересня у місті Тернопіль у НОК «Червона калина» при ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет імені І. Я. Горбачевського МОЗ України» відбулася Всеукраїнська олімпіада з міжнародною участю з симуляційної медицини «TernopilSimОlimp – 2017» (екстрена і невідкладна медична допомога).

В олімпіаді взяли участь команди студентів та лікарів-інтернів з медичних вишів України, Польщі та Латвії. Усі конкурсні завдання Олімпіади базувались на основі навчальних програм з «Домедичної допомоги в екстремальних ситуаціях» та «Екстреної і невідкладної медичної допомоги», невідкладної медичної допомоги на догоспітальному етапі у відділенні невідкладної (екстреної) медичної допомоги лікарні, регламентованої Наказом МОЗ України від 01.06.2009 № 370 «Про єдину систему надання екстреної медичної допомоги».

Олімпіада включала чотири етапи. На першому етапі учасники Олімпіади виконували тестові завдання з актуальних питань домедичної, екстреної та невідкладної медичної допомоги. На другому етапі надавалась домедична допомога симульованим постраждалим з використанням підручних засобів і аптечки домедичної допомоги. На третьому етапі команди діяли у складі виїзної бригади екстреної (швидкої) медичної допомоги й надавали екстрену медичну допомогу симульованому постраждалому з використанням обладнання, передбаченого для карети класу «B». Четвертий етап – робота у симульованому відділенні невідкладної (екстреної) медичної допомоги лікарні.

Делегацію від Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького представила команда студентів медичного факультету № 2 у складі 4 осіб – лідер команди Цвігун Христина Тарасівна, члени команди Шахова Катерина Костянтинівна, Букартик Марія Богданівна, Букартик Юлія Богданівна у супроводі директора навчального імітаційного центру, к. мед. н. Флуда В.В.

Команда Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького здобула кубок за найкраще виконання завдання «Серцю не накажеш».

Директор навчального імітаційного центру Флуд В.В. взяв участь у нараді-семінарі з актуальних питань щодо організації і впровадження симуляційного навчання у вищій медичній освіті України.

Всі учасники олімпіади отримали сертифікати.

Активну участь у підготовці до олімпіади взяли працівники кафедри медицини катастроф та військової медицини – к. мед. н., доцент Чаплик В. В., к. мед. н., асистент Козопас В.С., к. мед. н., Литвинчук В.Г.; кафедри сімейної медицини ФПДО – к.мед. н., доцент Іжицька Н.В., к. мед. н, асистент Макар О.Р.; к. мед. н., асистент кафедри внутрішньої медицини № 1, Корнійчук І.Ю., а також голова організації «Курси першої домедичної допомоги CAB» Василь Кашуба.

Флуд В.В., директор навчального імітаційного центру ЛНМУ імені Данила Галицького, к. мед. н.

 

Прес-центр ЛНМУ імені Данила Галицького

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду