|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / Рекомендації МОН України щодо вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні

Рекомендації МОН України щодо вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні

Електронна адреса Друкувати PDF

На адресу Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького надійшов лист Першого заступника Міністра освіти і науки України В.В. Ковтунця. У листі йдеться про таке.

На виконання Плану заходів із вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні на період до 2020 рокузатвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2017 р. № 574-р, МОН України просить забезпечити проведення у вищих навчальних закладах:

  • наукових конференцій, засідань за круглим столом, лекцій про масові акції громадського протесту в Україні, що відбулися у листопаді 2013 р. - лютому 2014 р., та акції громадського спротиву 1990 і 2004 років;
  • тематичних заходів про масові акції громадського протесту в Україні, що відбувалися у листопаді 2013 р. - лютому 2014 р., та про їх учасників. 

Також рекомендується створити у вищих навчальних закладах постійно діючі стенди, що відображають подвиг Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини.

Про проведені заходи доручається щорічно до 1 березня інформувати Міністерство освіти і науки України.

Відділ гуманітарної освіти і виховання просить викладачів та кураторів академічних груп, представників органів студентського самоврядування, первинних профспілкових організацій, громадських організацій, що діють у Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького, забезпечити проведення наукових конференцій, засідань за круглим столом, лекцій на вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні, а також сприяти інформуванню про зазначені заходи та участі в них усіх охочих у вільний від навчання час.  

Нагадуємо, що День Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.

Пам'ятний день встановлено указом Президента України Петра Порошенка 11 лютого 2015 року з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Відділ гуманітарної освіти і виховання,

прес-центр ЛНМУ імені Данила Галицького

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду