|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / Представники ЛНМУ імені Данила Галицького взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Перспективи розвитку реабілітаційних послуг та оздоровчого туризму в Україні з огляду на польський досвід» у м. Рівне

Представники ЛНМУ імені Данила Галицького взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Перспективи розвитку реабілітаційних послуг та оздоровчого туризму в Україні з огляду на польський досвід» у м. Рівне

Електронна адреса Друкувати PDF

6 жовтня у Національному університеті водного господарства та природокористування м. Рівне відбулася чергова Міжнародна науково-практична конференція на тему «Перспективи розвитку реабілітаційних послуг та оздоровчого туризму в Україні з огляду на польський досвід». Конференцію організувала та провела кафедра здоров’я людини і фізичної реабілітації, яка тісно співпрацює з ВНЗ Польщі.

До роботи наукового комітету був залучений проректор з науково-педагогічної роботи Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, д. б. н., професор Магльований А.В.

До участі у конференції подали свої статті, підготували доповіді та долучилися провідні науковці та практики з України, Республіки Польща, Азербайджану та ін.

У конференції взяли участь представники Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького: проректор з науково-педагогічної роботи д. б. н., професор Магльований А.В., завідувач кафедри фізичного виховання і спортивнної медицини, к. б. н., доцент Кунинець О.Б. та асистент кафедри хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії, к. мед. н. Панкевич В.В.

Професор Магльований А.В. виступив з пленарною доповіддю на тему «Концептуальна основа подання здоров’я людини як системи».

На секційному засіданні к. мед. н., асистент Панкевич В.В. виголосила доповідь на тему «Innovative method of rehabilitation of patients suffering from masticatory muscles contractures: complex approach».

Учасники міжнародної науково-практичної конференції домовилися про подальшу співпрацю та проведення наступної конференції у Польщі. 

За інформацією кафедри фізичного виховання і спортивної медицини

Прес-центр ЛНМУ імені Данила Галицького

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду