|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / У ЛНМУ імені Данила Галицького спільно з представниками Бюро ВООЗ в Україні здійснено виклад сучасних освітніх програм щодо профілактики неінфекційних захворювань

У ЛНМУ імені Данила Галицького спільно з представниками Бюро ВООЗ в Україні здійснено виклад сучасних освітніх програм щодо профілактики неінфекційних захворювань

Електронна адреса Друкувати PDF

4-5 жовтня на базі кафедри організації і управління охороною здоров’я ФПДО ЛНМУ імені Данила Галицького спільно з представниками Бюро ВООЗ в Україні та науковцями з інших національних медичних університетів України було прочитано цикл лекцій щодо різноманітних аспектів проблеми неінфекційних захворювань (НІЗ) серед людей похилого віку.

Слухачам, більшість з яких працюють на рівні первинної медико-санітарної допомоги, було озвучено 11 лекцій щодо основних захворювань, асоційованих з віком та старінням, проблем здорового харчування та фізичної активності, а також основних підходів до реабілітації осіб похилого віку.

Спікерами виступили національний спеціаліст з питань неінфекційних захворювань Бюро ВООЗ в Україні Наталія Король; доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри соціальної медицини та громадського здоров’я Національного медичного університету імені О.О. Богомольця Тетяна Грузєва; доцент кафедри соціальної медицини, організації та економіки охорони здоров’я Харківського національного медичного університету Андрій Зінчук; доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри організації і управління охороною здоров’я Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького Олег Любінець; кандидат медичних наук, доцент цієї ж кафедри Тарас Гутор.

На думку присутніх, регулярне обговорення проблем НІЗ як сучасного виклику для громадського здоров’я та інформаційний супровід засад Європейської політики «Здоров’я–2020» є вкрай необхідним для поліпшення здоров’я населення України. 

Нагадаємо, що слухачі даного циклу тематичного удосконалення «Громадське здоров’я в Україні», яке цьогоріч відбувалося у м. Трускавець, окрім вище наведеної тематики, мали можливість отримати знання і від працівників Білоруської медичної академії післядипломної освіти Миколи Гвоздь та Анни Романової, які озвучили основні проблемні питання під час своїх виступів 19 вересня 2017 року, про що ми вже повідомляли раніше.

За інформацією кафедри організації і управління охороною здоров’я  

Прес-центр ЛНМУ імені Данила Галицького

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду