|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / Завідувач кафедри ендокринології взяла участь у VII Українському навчальному курсі EASD та 21-у Післядипломному курсі з ендокринології, діабетології та метаболічних захворювань ESE

Завідувач кафедри ендокринології взяла участь у VII Українському навчальному курсі EASD та 21-у Післядипломному курсі з ендокринології, діабетології та метаболічних захворювань ESE

Електронна адреса Друкувати PDF

28-30 вересня у Львові відбувся VII Український навчальний курс EASD (Європейської асоціації з вивчення цукрового діабету), а 4-7 жовтня – 21-й Післядипломний курс з ендокринології, діабетології та метаболічних захворювань ESE (Європейської асоціації ендокринологів). 

Кожен курс прослухали понад 200 слухачів як з України, так із інших країн Європи.

В якості лекторів виступили провідні спеціалісти з Нідерландів, Швеції, Польщі, Англії, Литви, Латвії, Угорщини, Румунії, Хорватії, Данії, Італії, Греції, України.

Від Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького в організації цих курсів взяла участь та виступила з доповідями завідувач кафедри ендокринології доц. Урбанович А.М.

Кафедра ендокринології висловлює подяку Європейській асоціації з вивчення цукрового діабету та Європейській асоціації ендокринологів за можливість проведення європейських курсів у Львові. Переконані, що проведення таких курсів, безперечно, сприятиме розвитку вітчизняної ендокринології та зміцненню міжнародних зв'язків, а знання, отримані під час заходів, будуть корисні у щоденній практиці наших слухачів. 

За інформацією кафедри ендокринології 

Прес-центр ЛНМУ імені Данила Галицького

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду