|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / За участі ЛНМУ імені Данила Галицького відбувся Перший європейський конгрес в Україні Європейської Академії Дитячої Стоматології «Дитяча стоматологія майбутнього»

За участі ЛНМУ імені Данила Галицького відбувся Перший європейський конгрес в Україні Європейської Академії Дитячої Стоматології «Дитяча стоматологія майбутнього»

Електронна адреса Друкувати PDF

12-13 жовтня у Львові вперше за участі чотирьох президентів Європейської Академії Дитячої Стоматології відбувся Перший європейський конгрес в Україні «Дитяча стоматологія майбутнього».

Захід провела Європейська Академія Дитячої Стоматології спільно з кафедрою стоматології дитячого віку ЛНМУ імені Данила Галицького у рамках освітньої ініціативи цієї академії – проекту HERMES.

Проект існує з 2008 року і був успішно реалізований в Італії, Польщі, Угорщині, Сербії, Росії, Чехії та Румунії. Мета міжнародної професійної та освітньої програми – вирішення проблем профілактики і лікування стоматологічних захворювань у дітей. Власним досвідом поділилиься лідери дитячої стоматології, активні учасники розробки та реалізації програм безперервної освіти, спрямованих на розвиток стоматології дитячого віку, зокрема у країнах, у яких дитяча стоматологія перебуває на етапі розвитку.

Серед багатьох відомих лекторів виступили попередній президент ЄАДС Педді Флемінг (Ірландія), її дійсний президент Рита Коуелс (Бельгія), майбутній президент Джек Тумба (Велика Британія), всесвітньо відомі експерти в дитячій стоматології, а також українські стоматологи, зокрема представники ЛНМУ імені Данила Галицького, які на основі наукових досліджень та клінічного досвіду створюють стандарти якісної дитячої стоматології. 

У конгресі взяли участь понад 300 дитячих лікарів-стоматологів, які мали змогу поглибити знання у профілактиці та лікуванні карієсу і його ускладнень, травми зубів, діагностиці генетичних синдромів зі стоматологічними проявами. Окремі лекції були присвячені аспектам комплексного лікування пацієнтів з ортодонтичною патологією і ролі дитячого стоматолога в такому лікуванні.

У рамках програми учасники конгресу відвідали Стоматолоічний медичний центр ЛНМУ імені Данила Галицького, зокрема кафедру стоматології дитячого віку (завідувач кафедри – заступник декана стоматологічного факультету, доцент Колесніченко О.В., а також Музей стоматології ЛНМУ імені Данила галицького, про що ми повідомляли раніше.

За інформацією кафедри стоматології дитячого віку 

Прес-центр ЛНМУ імені Данила Галицького

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду