|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / ЛНМУ імені Данила Галицького візьме участь в урочистих заходах з нагоди 99-ї річниці утворення Західно-Української Народної Республіки

ЛНМУ імені Данила Галицького візьме участь в урочистих заходах з нагоди 99-ї річниці утворення Західно-Української Народної Республіки

Електронна адреса Друкувати PDF

1 листопада виповнюється 99 років від дня проголошення Західно-Української Народної Республіки. На вшанування пам’яті Героїв, які зробили вагомий внесок у творення Української Держави, у Львові відбудуться численні заходи.

Зокрема:

31 жовтня відкриється фотовиставка «ЗУНР: у війні та державотворенні» у парку «На валах».

1 листопада відбудеться театралізоване військово-історичне дійство «Проголошення ЗУНР» біля головного входу в будівлю Львівської обласної  державної адміністрації.

Також центральними вулицями Львова пройдуть патрулі-реконструктори у формі Українських Січових Стрільців, які вітатимуть львів’ян та гостей міста з 99-ю річницею утворення Західно-Української Народної Республіки та роздаватимуть інформаційні листівки.

Об 11.00 на Личаківському кладовищі відбудеться покладання квітів до Меморіалу воїнам УГА та могили Президента Національної Ради ЗУНР Є. Петрушевича. Також буде запалено та покладено лампадки до могил загиблих під час проведення антитерористичної операції на сході України на полі почесних поховань № 76 Личаківського кладовища та покладуть квіти до Меморіалу Українських Січових Стрільців на Янівському кладовищі. Присутні помоляться за тих, хто віддав своє життя в боротьбі за Незалежність України. 

У центральній частині міста відбуватиметься квест «ЗУНР» та мистецька частина «Стрілецький співаник» на площі біля Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької.

5 листопада відбудеться «Марш слави Галицької Армії та військ Української Народної Республіки» у супроводі оркестру Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, опісля – театралізоване військово-історичне дійство «Бої за столицю – Львів» у парку «На валах».

8 листопада на Меморіалі УГА Личаківського кладовища вшанують пам'ять Дмитра Вітовського з нагоди 130-річчя від дня його народження.

Відділ гуманітарної освіти і виховання просить кураторів академічних груп, представників органів студентського самоврядування, первинних профспілкових організацій, громадських організацій, що діють у Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького, забезпечити проведення в академічних групах та гуртожитках виховних годин, тематичних бесід, лекцій та інших заходів, присвячених 99-й річниці утворення ЗУНР, а також сприяти інформуванню та участі у зазначених  заходах студентів та викладачів у вільний  від занять час.  

Відділ гуманітарної освіти і виховання,

прес-центр ЛНМУ імені Данила Галицького

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду