|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / До World Food Day представник ЛНМУ імені Данила Галицького взяла участь у дискусії «Здорове харчування як система формування здоров’я нації» у рамках Львівського економічного форуму

До World Food Day представник ЛНМУ імені Данила Галицького взяла участь у дискусії «Здорове харчування як система формування здоров’я нації» у рамках Львівського економічного форуму

Електронна адреса Друкувати PDF

27 жовтня у рамках програми виїзного засідання Львівського економічного форуму, що проходив у культурно-мистецькому центрі «Львівська пивоварня» до Всесвітнього дня продовольства (World Food Day) відбулася панельна дискусія на тему «Здорове харчування  як система формування здоров’я нації».

Модератором заходу була директор департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Наталія Хмиз. 

Учасниками дискусії були президент Асоціації дієтологів  України Олег Швець, національний консультант FAO, ГО «Форум здоров’я» Зоряна Черненко, голова правління Федерації органічного руху України Євген Милованов та представник Львівського національного медичного  університету імені Данила Галицького, к. мед. н., заступник декана медичного факультету № 1, асистент кафедри радіології та радіаційної медицини Наталія Скалецька.

Під час панельної дискусії були обговорені питання безпеки харчування (хімічної та біологічної), якості продуктів харчуваня та вплив харчування на здоров’я населення, особливо на здоров’я дітей. 

За інформацією кафедри радіології та радіаційної медицини 

Прес-центр ЛНМУ імені Данила Галицького

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду