|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / News / ЛНМУ імені Данила Галицького нагороджений Золотою медаллю та Дипломом на Дев’ятій міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті – 2017»

ЛНМУ імені Данила Галицького нагороджений Золотою медаллю та Дипломом на Дев’ятій міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті – 2017»

E-mail Print PDF
There are no translations available.

24-26 жовтня 2017 р. у Києві відбулися Дев’ята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» та Шоста міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu», організатором яких виступила компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

Цьогоріч у зазначених заходах взяли участь більше 500 навчальних закладів, наукових установ, методичних центрів, регіональних органів управління освітою, асоціацій, видавництв, підприємств з 23 регіонів України, а також заклади освіти та освітні агенції іноземних держав.

За підсумками проведення Дев’ятої міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті» Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького  нагороджений Золотою медаллю та Дипломом у номінації «Інновації в діяльності вищого навчального закладу з інтернаціоналізації освіти та науки».

 


Також наш Університет нагороджений Дипломом за активну інноваційну діяльність у підвищенні якості навчально-виховного процесу.

Відзнаки підписали президент Національної академії педагогічних наук України В. Кремень та в.о. директора ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України Ю. Завалевський. 

Довідка. Міжнародний Освітній Форум - професійний представницький захід галузі освіти України, який з 2009 року представляє:

• виставку національних вищих навчальних закладів, наукових установ, обласних і міських органів управління освітою, професійно-технічних навчальних закладів і науково-методичних центрів, загальноосвітніх, дошкільних і позашкільних закладів освіти;

• виставку закордонних навчальних закладів, освітніх агенцій і міжнародних представництв;

• виставку виробників і постачальників сучасних засобів навчання, проектів, програм і рішень;

• науково-практичні конференції, круглі столи, семінари, презентації, майстер-класи;

• конкурси для учасників.

«Інноватика в сучасній освіті» - єдиний професійний форум освітніх, наукових і науково-технічних інновацій в Україні, на якому широко представлені інноваційні досягнення галузі освіти. Це ефективний майданчик для презентації інноваційних освітніх матеріалів і досвіду, обговорення освітніх проектів, конструктивного спілкування між виробниками сучасних технологій та їх безпосередніми користувачами, професійне інформаційне поле для ділових контактів із розвитку науково-технічних досліджень, академічного обміну школярами, студентами, викладачами, обговорення аспектів упровадження сучасних технологій, методик безспосередньо в навчальний процес.

Відбулися виставкові конкурси для учасників:

I. Конкурс «Лідер інновацій в освіті» з нагородженням переможців Почесною нагородою та дипломом.

II. Конкурс «Видатні наукові та науково-практичні досягнення в освіті» з нагородженням переможців Почесною нагородою та дипломом.

III. Конкурси з тематичних номінацій з нагородженням переможців золотими та срібними медалями.


Під час проведення науково-практичних конференцій, семінарів, презентацій, майстер-класів, дискусійних панелей, воркшопів, відкритих уроків обговорювалися ключові питання інноваційного розвитку національної освітньої системи, основні напрями удосконалення системи освіти України та її входження як рівноправного партнера у європейське освітнє та наукове співтовариство, впровадження нових форм і технологій науково-освітньої діяльності, налагодження тісної співпраці з закордонними освітніми партнерами, участі в міжнародних наукових програмах і проектах, демонструвалися інноваційні розробки навчальних закладів, наукових установ і підприємств. У заходах взяли участь провідні науковці та фахівці Національної академії педагогічних наук України, Міністерства освіти і науки України, Інституту модернізації змісту освіти МОН України, органів державної влади та управління, керівники та практичні працівники навчальних закладів, представники закордонних навчальних закладів і міжнародних освітніх агенцій, а також випускники, учні, батьки та широка громадськість. 


Прес-центр ЛНМУ імені Данила Галицького

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it